Skocz do zawartości

Lamy AL-Star Petrol i Lamy AL-Star Lilac 2023


Polecane posty

Lamy co rok wydaje nowe edycje modeli Safari i AL-Star. Jako rezultat dużej popularności piór Safari Petrol i Safari Dark Lilac w tym roku znane kolory pojawią się na AL-Starach. Tak wyglądają na żywo:

LamyALStarPetrolLamyALStarLilacpiorowieczne.thumb.jpg.047b6fa09e848097c4486e8017b924ce.jpg

I na tle naszej ściany, która jest w kolorze Listów z Ogrodowej (lub na odwrót :roflmho:) na zdjęciu poniżej:

LamyALStarPetrolLamyALStarLilacpioro.thumb.jpg.3f04e013f3a12a158a4d4569ba76809d.jpg

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, tom_ek napisał:

z iroshizuku tanio zrobić

Ok, ale czy z Iroshizuku rzeczywiście wyjdzie tanio? Iroshizuku i tanio to chyba oksymoron :)
Nie porównywałem ze sobą bezpośrednio, a Pansy już dawno nie pisałem, ale bardzo w tym typie jest Sailor Studio Ink 735 i 935. Tylko że cenowo wychodzi znacznie gorzej niż Iro.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Rittel napisał:

Akurat tutaj wyjątkowo pasowało, 160 zł/50 ml zamiast $250/$350 (aktualne oferty na ebayu) to jak za darmo :D

O ja! Na ostatniej wyprzedaży u nas, jeden z pióromaniaków zdecydował się na zakup nabojów w obu kolorach za 5 zł za kartonik. To się nazywa okazja :D Niezależnie od ceny i właściwości Petrola, oba kolory są super.

Edytowano przez _Pióromaniak_
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...