Skocz do zawarto艣ci

W ko艅cu tu trafi艂am 馃榿


najeli

Polecane posty

Dzie艅 dobry wszystkim

Pomimo 偶e pierwsze przygody z pi贸rem to podstaw贸wka i Hero, a potem Parker Vector (i to pomimo lewor臋czno艣ci, nawet my艣l臋, 偶e dzi臋ki temu pisz臋 w standardowej pozycji r臋ki), to w tak膮 "nieuzasadnion膮 realnymi potrzebami" pi贸romani臋 wpad艂am z dwa lata temu.聽

Aktualnie posiadam jakie艣 50 pi贸r (g艂贸wnie Lamy), kilkadziesi膮t atrament贸w i szcz臋艣cie bycia z zwi膮zku z kim艣, kto te偶 to uwielbia 馃グ

Cze艣膰 z Was podobno znam z grupy fejsbukowej albo spotka艅 w Gda艅sku (cho膰 aktualnie mieszkam w Katowicach bardziej), ale moje kojarzenie os贸b z rzeczywisto艣ci z nickami z internetu jest s艂abe, b臋d臋 wdzi臋czna za podpowiedzi :)

Prawie aktualna wersja moich pi贸rnik贸w (na dole wolne miejsca na 2 lamy, kt贸re w drodze/planach):

20230404_102340(2).thumb.jpg.b304362799b7c6f30be08deb9b5ef547.jpg

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

@tom_ek聽ze zdj臋ciem atrament贸w b臋dzie taki problem, 偶e nie wszystkie w orygina艂ach przeprowadzi艂am na po艂udnie i mam tu tylko poodlewane 10-15ml. Ale plan zebrania stadka razem istnieje :)

Ale za to w zesz艂ym tygodniu zrobi艂am swaby 111 kolor贸w 馃槑 na razie nie mam lepszych zdj臋膰, bo si臋 prasuj膮.聽

http://www.fpc.ink/users/46987 - tu masz list臋聽

20230401_100115.jpg

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Wszystko to 艂adne, ale co z tego jak do mnie m贸wi膮 tylko te wyra藕nie odcienie g艂臋bokiego niebieskiego i ew. fioletu....

Ca艂a reszta mo偶e (p贸ki co...) nie istnie膰.

Ale... szanuj臋 i podziwiam determinacj臋 innych, kt贸rzy dalej szukaj膮 swojego "艣wi臋tego graala" w艣r贸d atrament贸w.

Nawet je艣li ci膮gle biegaj膮 w k贸艂ko....聽馃榿:rechot:

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Witaj.

Na szcz臋艣cie na forum s膮 te偶 mi艂o艣niczki i mi艂o艣nicy kolorowych atrament贸w - jak wida膰 @tom_ek聽ju偶 wypytuje, ciekaw nowych dozna艅.
Mo偶esz te偶 mu podpowiedzie膰 jakie艣 ciekawsze atramenty, po czym odkupi膰 taniej na bazarku gdy ju偶 mu si臋 znudz膮.聽;)

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

17 minut temu, derywat napisa艂:

Witaj.

Na szcz臋艣cie na forum s膮 te偶 mi艂o艣niczki i mi艂o艣nicy kolorowych atrament贸w - jak wida膰 @tom_ek聽ju偶 wypytuje, ciekaw nowych dozna艅.
Mo偶esz te偶 mu podpowiedzie膰 jakie艣 ciekawsze atramenty, po czym odkupi膰 taniej na bazarku gdy ju偶 mu si臋 znudz膮.聽;)

Dobry hint, dzieki 馃榿馃槇

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Moja atramentoza zosta艂a wyleczona! Okazuje si臋, 偶e skutecznym lekiem jest inne hobby, bardziej kosztowne ;)

Ale poza tym atrament贸w mia艂em na par臋 偶y膰, niekt贸rymi przez rok lub d艂u偶ej nie pisa艂em, ulubione cz臋sto odk艂ada艂em na p贸藕niej, 偶eby innym atarmentem pi贸ro zatankowa膰, niekt贸re za s艂abo cieniowa艂y, za mocno rozmazywa艂y, by艂y zbyt podobne itp... Zosta艂o niewiele, 37 kolor贸w (butelek troch臋 wi臋cej, du偶o nieoryginalnych), ale chyba wci膮偶 艂adnie si臋 prezentuj膮:

8510468100_1680699465.jpg

@najeli, ja r贸wnie偶 niebieskie przez d艂ugi czas uwa偶a艂em za nudne i prawie 偶adnych nie mia艂em. A teraz wi臋kszo艣膰, kt贸re mi zosta艂y, to niebieskie i niebieskimi pisz臋 najcz臋艣ciej. Znam par臋 os贸b, kt贸re mia艂y podobnie, wi臋c mo偶e i Tobie si臋 kiedy艣 "zaniebieszczy" w艣r贸d atrament贸w.

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

1 godzin臋 temu, tom_ek napisa艂:

[...]

8510468100_1680699465.jpg

@najeli, ja r贸wnie偶 niebieskie przez d艂ugi czas uwa偶a艂em za nudne i prawie 偶adnych nie mia艂em. A teraz wi臋kszo艣膰, kt贸re mi zosta艂y, to niebieskie i niebieskimi pisz臋 najcz臋艣ciej. Znam par臋 os贸b, kt贸re mia艂y podobnie, wi臋c mo偶e i Tobie si臋 kiedy艣 "zaniebieszczy" w艣r贸d atrament贸w.

Ale to 艂adne! Ja to raczej chowam po szufladach, i pewnie jeszcze jaki艣 czas tak b臋dzie :)

A co do niebieskich... we wsp贸lnocie partnerskiej mamy ich sporo, i oczywi艣cie u偶ywam, ale jest tyle innych fajnych kolor贸w... 馃榿

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

21 godzin temu, ddntp napisa艂:

Witam kolejn膮 mi艂o艣niczk臋 atrament贸w :D聽Szkoda, 偶e w Katowicach nie by艂o zbytnio czasu aby pogada膰. Wyja艣ni艂a si臋 sprawa z tym Iroshizuku Momiji? A sam Syo-ro w razie czego mam ;)

No szkoda, my to w og贸le wyrwali艣my sie na ten penshow troche na szybko i mam nadziej臋, 偶e w przysz艂ym roku jednak na spokojnie na ca艂o艣膰 przyjdziemy, te 2 godziny to zdecydowanie za ma艂o.

A co do tej tajemniczej zawarto艣ci butelek to w sumie to jeszcze do @marjer聽nie napisa艂am 馃檲 ale p贸藕niejsza pr贸bka momiji od @derywat potwierdza przypuszczenia 馃榿

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Go艣膰
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwyk艂y tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw贸j link b臋dzie automatycznie osadzony.   Wy艣wietla膰 jako link

×   Twoja poprzednia zawarto艣膰 zosta艂a przywr贸cona.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz wklei膰 zdj臋膰 bezpo艣rednio. Prze艣lij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utw贸rz nowe...