Skocz do zawartości

Pioro (chyba) w Watykanie


Polecane posty

Trafilem na nieoczywiste zdjecie - bo wydaje mi sie, ze wiekszosc zdjec tego papieza gdy pisze, to uzywajac dlugopisu badz olowka. 
A to tutaj wyglada raczej na pioro (a moze jednak dlugopis?) - marka oczywista, ale nie mialem z Montblanc jeszcze do czynienia, wiec modelu nie rozpoznam.

Swoja droga, albo pioro zadziwiajaco duze, albo Benedykt mial raczej niewielkie dlonie.

benedykt-xvi-pioro.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, są dowody że Papież miał tą "kobyłę" w ręce

german-president-christian-wulff-stands-

.. i ściubił drobnym maczkiem: 

the-signature-of-pope-benedict-xvi-in-th

Niewątpliwie to musiało być dla niego uciążliwe. Wiem jaka jest to robota, bo dostałem od Gwiazdora🎅 (Mikołaja) takie piórko😉, jakie On sam ma:

Ha4858a86a6be495c921429889b2c3a68k.jpg_6

..i przyrzekłem, że będę mu pomagał wypisywać etykietki, liściki na prezenty, jest co robić😄. Jestem przekonany, że Benedykt, aby swobodnie coś napisać, woli to:

pope-benedict-xvi-signs-the-golden-book-

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie braki w odpowiedzi, skupiłem się bardziej na ogólnej wielkości poszczególnych modeli w ramach przypomnienia. Jak wiecie ja fanatykiem nie jestem 😉 szczególnie w stosunku do produktów firm MB czy Pelikan, ten typ piór jest mi obojętny stąd uogólnienie w odpowiedzi 😄

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...