Skocz do zawartości

Projekt etykiety do atramentu Sztorm. Co sądzicie?


_Pióromaniak_

Polecane posty

Poniżej zamieszczam projekt etykiety do nowego Atramentu Pióromaniaka.
 
873842441_sztormkopia.jpg.c41d466a93154257f06875e6c5a9a5b3.jpg
 
Sztorm projektujemy sami. To będzie już trzeci (po Błocie i Dijon) atrament przygotowany specjalnie dla Was, naszymi rękami. Po Błocie nie ma już śladu. Dijon znajdziecie jeszcze w na naszej stronie oraz w butiku na Ogrodowej.
 
Atrament Pióromaniaka Sztorm będzie kolorem do codziennego użytkowania, nawet w formalnych sytuacjach, ale wcale nie takim oczywistym jakby mogło się na pierwszy rzut oka wydawać.
 
Dajcie znać jakie kolory chcielibyście zobaczyć w przyszłych edycjach. Podejrzewam, że wkrótce będziemy robić przymiarki do atramentu PWF.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze skojarzenie to ze znaną sztuką japońską, nie, nie z powodu, że żółte😆

z9489438O.jpg

Tak mało być? A tak konkretnie, to jaki kolor atramentu?

Nasze rodzime, swojskie sztormy, podkolorowane przez rzadkie przebłyski Słońca, też ładnie, dobra inspiracja dla koloru:

AQOktkpTURBXy9iYjNhZTRiNDc0ZjRjYjA2MjUxN

Ale to rzadkość, normalnie to raczej tak szarawo:

299898_H5kT_DSC_0543_82.jpg.webp

A w ogóle, nawet przy dobrej widoczności, to tak, i do tego "cholerny" DESZCZ😡

8_Katharsis-II_12-01-2018_Nadchodzi09szt

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim wypowiem się o etykiecie, chciałbym oświadczyć, co następuje: oba atramenty, w których maczał palce Pióromaniak, a które ja poznałem (całe dwa) -  uważam za bardzo udane z perspektywy jakości samego inkaustu, a i piękna opakowania nie sposób im odmówić. 

Przejrzałem w internecie etykiety poprzednich atramentów - Choinki, Błota, Retro, Bałtyku, Ho ho!. Dijon posiadam. Wygląd opakowań wszystkich tych atramentów szalenie mi się podoba - wybrana forma butelki, zakrętka, estetyka etykiet i dobór kolorów. W związku z tym, z nieco czystszym sumieniem mogę powiedzieć, że etykieta Sztormu w mój gust nie trafia. Klasyczne już, żółte, przygaszone tło nie usiadło według mnie tutaj tak dobrze z obrazkiem i czcionką.  

To też na pewno kwestia moich wyobrażeń i oczekiwań - na taki kolor czekam jako na naprawdę dla mnie użytkowy i potencjalnie wyjątkowy, więc zdążyłem sobie wyobrazić, że również w etykiecie będzie wyjątkowy w kontekście całej linii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...