Skocz do zawartości

Lamy Wydania specjalne...PETROL?!!


Polecane posty

Dzień dobry,

Chciałbym poruszyć temat który pewnie już był tutaj omawiany nie raz. 

Mam i piszę al-starem leworęczną stalówką (bo życie mi nie dało popisać prawą ręką) ale nie wiem dlaczego mam zwierzęcy magnetyzm wobec safari Petrol (i każdy tu się zapyta skąd ten typ się urwał? to przecież 5 lat..). Bardzo chciałbym je mieć. Poradźcie proszę, gdzie mógłbym spróbować znaleźć bo wiem że żadne z was swojego nie sprzeda choćby się świat kończył.

Dziękuję każdemu za o odrobinę wiedzy. 

Życzę Wam wszystkim wolnego od grypy RSV, INFLACJI i wysokich stóp procentowych 2023 roku! i jak najwięcej przelanego inkaustu na papier!

 

Untitled.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Witam, przymierzam się do zakupu owego pióra, ale w wersji Al Star. Chciałem dopytać czy z racji, że jest to edycja limitowana to oznacza, że jest to produkcja jednorazowa? Czekam na promocję wybranego modelu i zastanawiam się czy nie wyniknie z tego brak modelu na rynku. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al-Star to nie wersja Safari, tylko podobny wizualnie model pióra, różniący się materiałem wykonania korpusu i skuwki. Safari wykonane jest w całości z tworzywa sztucznego, natomiast korpus i skuwka Al-Stara zrobione są z aluminium. 

LAMY od dłuższego czasu wypuszcza edycje limitowane, które są produkowane tylko przez 1 rok i dostępne do ich wyprzedania. Raczej nie liczyłbym na znaczące promocje. Co więcej, edycje z poprzednich lat osiągają czasem na rynku wtórnym irracjonalne ceny (np. Lamy Al-Star Copper z bodajże 2015 roku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...