Skocz do zawarto艣ci

Jakie pi贸ro polubi艂e艣 najbardziej馃 w tym roku?


Polecane posty

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatnia odpowied藕

Top Posters In This Topic

W艂a艣nie nie chcia艂bym tak mie膰. Niechby by艂o uzasadnienie dla wydanych pieni臋dzy nie tylko w postaci pi臋knego rekwizytu. Jeszcze nie ogl膮da艂em stal贸wki przez siln膮 lup臋. Zobaczymy co mo偶na zrobi膰 dla osi膮gni臋cia wy偶szej miodno艣ci. 馃

Paradoksalnie przy tanich pi贸rach, dostawa艂em satysfakcjonuj膮ce bo adekwatne do ceny w艂asno艣ci, nierzadko przewy偶szaj膮ce oczekiwania. Niechlubnym wyj膮tkiem jest Hero 329, zakupione z sentymentu, kt贸re by艂o i zosta艂o niepoprawnym sucharem. W przypadku pi贸r za 20-30 razy wi臋ksz膮 cen臋 ju偶 tak r贸偶owo nie jest. Nie oczekuj臋 20 razy lepszego pisania ale chocia偶by bezproblemowej poprawno艣ci i nie zawsze j膮 dostaj臋.

Edytowano przez Skribent
uzupe艂nienie
Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Dnia 4.01.2023 o 17:12, moogoom napisa艂:

U mnie nie ma z tym problemu, wiec mo偶e co艣 od Ciebie przytul臋 - mo偶esz zacz膮膰 wrzuca膰, co tam masz do pozbycia, na forumowy bazarek...

Ch臋tnie poogl膮dam Twoje "pi贸ra za 10 PLN"...聽z 5 szt. to nawet wezm臋 "w ciemno"...聽馃檪馃ぃ

:rechot:

Jeszcze wypada mi pewnie podzi臋kowa膰, 偶e nie chcesz w szklach. Unikn臋 koszt贸w przewalutowania.聽馃槯

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Naprawd臋 trafnie聽 to uj膮艂e艣馃檪:

2 godziny temu, Duku napisa艂:

...kt贸rym bardzo dobrze mi si臋 zwyczajnie pisze.

W艂a艣nie takie pi贸ra tu prezentujemy. A dodatkowo, skoro stal贸wka fleksuj膮ca, przy okazji sfotografuj co potrafi馃馃榾.

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

U mnie ko艅c贸wka roku nale偶a艂a do ma艂ego Pilota Birdie. Wprost zakocha艂em si臋 w tym pi贸rku! Poni偶ej fotka ze sklepu na etsy.com - PastelCactusCafe (lepszego nie zrobi臋 馃槈) i link do przedmiotu (NOS; s膮 tez inne kolory):

il_1140xN.3870059610_ed1f.jpg

https://www.etsy.com/pl/listing/1217931244/pilot-f-ic-orange-ef-nib-fountain-pen

Edytowano przez heyahero
Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Go艣膰
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwyk艂y tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw贸j link b臋dzie automatycznie osadzony.   Wy艣wietla膰 jako link

×   Twoja poprzednia zawarto艣膰 zosta艂a przywr贸cona.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz wklei膰 zdj臋膰 bezpo艣rednio. Prze艣lij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utw贸rz nowe...