Skocz do zawartości

Drewniak


Czajniczek Russella

Polecane posty

Strasznie kiepski ze mnie fotograf w dodatku nie mam dziś już dziennego światła więc tyle musi wystarczyć.
Nowy nabytek, jak chcecie mogę spróbować kiedyś zrobić recenzję tego pióra. Ogólnie nie wiem czego to kwestia ale na zdjęciach (włącznie z tym) ten atrament wygląda znacznie lepiej niż w rzeczywistości. Na zdjęciu ma więcej niebieskich nut, na żywo to świeżo wyrosła trawa. W piątek postaram się wstawić więcej zdjęć

KakaoTalk_20221012_220339630_02.jpg
KakaoTalk_20221012_220339630_01.jpgKakaoTalk_20221012_220339630.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Dnia 17.10.2022 o 23:12, Topaz napisał:

Eleganckie pióro, ciężar wynika z metalowej sekcji i końcówki korpusu? Ciężar nie przeszkadza w długim pisaniu? Na standardowe naboje ?

Wow, nie zwróciłem uwagi że ktoś tu odpisał więc sorka za zwłokę.
 

Odpowiadając na pytanie - sekcja i korpus (od wewnątrz o ile pamiętam dobrze) są metalowe więc pióro jest naprawdę ciężkie. Pióro przy długim pisaniu może być faktycznie kłopotliwe, natomiast ja mam generalnie małe dłonie więc to też może być powód. Moim zdaniem pióro ze względu na unikatowy design dobrze nadaje się na pióro "wyjściowe" do np. podpisów etc.

U mnie pojawił się dodatkowo problem wadliwej stalówki więc skontaktowałem się ze sklepem w celu wymiany i aktualnie cieszę się modelem Mysterious - tym razem ze sprawną stalówką. Tutaj już problemu masy nie ma więc jak już zdecyduję się na jakąś recenzję to raczej tego modelu bo tamten odesłany. Naboje zgodnie z opisem na stronce pasują "typu pelikan" czyli standardowe. Ja używam Garnet Red od Farbera Castela. W zestawie też jest tłoczek.

Tak się prezentuje:

e1.jpgKakaoTalk_20221102_214744960.jpge2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...