Skocz do zawartości

Czy atrament cresco jest bezpieczny?


filifionka

Polecane posty

Czy atrament cresco w nabojach jest bezpieczny? W sensie - czy to nie jest najwieksze badziewie chinskie grosze za hektolitr, przepakowane elegancko w naboje (zeby bylo made in Europe), ktore mi pioro rozwali w kilka minut.

Nie zawsze mam czas pojechac po naboje, a w najblizszym papierniczym od wakacji ceny zmienily sie mocno. Taki hero niebieski z okolic 5 na 8+ a naboje pelikan krotkie na 7-8 w zaleznosci od koloru. A od tego tygodnia nawet pelikanow nie ma, tylko naboje cresco za 5+ male pudeleczko chyba 5 szt. Na razie nie wiem, kupowac jakby byly potrzebne i nic sie nie stanie, czy raz na pol roku zorganizowac zakupy w szanowanym sklepie i pilnowac, zeby to byla znana firma?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez obaw są bezpieczne. Tak na marginesie, można się mocno zdziwić co potrafią zrobić te "szanowane" atramenty znanych firm. Cresco są nijakie pod względem kolorystyki(podstawowe kolory) i jeszcze bardziej nijakie (właściwie żadne) pod względem jakichkolwiek niszczycielskich właściwości. Cresco ma uniwersalne naboje, uniwersalne kolory i takież same właściwości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Syrius napisał:

Bez obaw są bezpieczne. Tak na marginesie, można się mocno zdziwić co potrafią zrobić te "szanowane" atramenty znanych firm. Cresco są nijakie pod względem kolorystyki(podstawowe kolory) i jeszcze bardziej nijakie (właściwie żadne) pod względem jakichkolwiek niszczycielskich właściwości. Cresco ma uniwersalne naboje, uniwersalne kolory i takież same właściwości.

Dobrze wiedziec. :)

Ehm taki jeden czerwony "firmowy", ktory kiedys kupilam do slowek... To byl cyrk!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...