Skocz do zawartości

Pelikan Hubs 2022


missieek

Polecane posty

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Dnia 9.11.2022 o 14:01, teodozjan napisał:

Co fajnego można robić na takiej imprezie?

 

Jeśli Gdańsk, to na pewno zabieram ze sobą segregator z przetestowanymi atramentami (330+), zabiorę też kilka piór. Oprócz tego będę miał do rozdania naboje i próbki atramentowe:
PXo0r0o.jpg

 

Będę miał też zestawy do pobierania atramentów, więc jeśli ktoś wybiera się do Gdańska i ma jakiś jeden atrament spoza tej listy, to byłbym bardzo wdzięczny za zabranie go ze sobą :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ddntp napisał:

Jeśli Gdańsk, to na pewno zabieram ze sobą segregator z przetestowanymi atramentami (330+), zabiorę też kilka piór. Oprócz tego będę miał do rozdania naboje i próbki atramentowe:
PXo0r0o.jpg

 

Będę miał też zestawy do pobierania atramentów, więc jeśli ktoś wybiera się do Gdańska i ma jakiś jeden atrament spoza tej listy, to byłbym bardzo wdzięczny za zabranie go ze sobą :D

To mówisz, że forumowo my się znamy kopę lat, a na żywo ja Ciebie totalnie nie kojarzę? Jak to możliwe:) widzimy się w piątek;)

Ps. Mam kilka atramentówlub naboi spoza listy 😎

Edytowano przez Ann_gd
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zabieram głównie zatankowane pióra, taki misz-masz, który miałam na fpday. Kupiłam też wtedy ten notes z kamiennymi kartkami Karst do pokazania, wezmę notes Xiaomi, którego zdjęcia wrzucałam i jakiś blok w kratkę do pisania. Lupkę na telefon także 😆

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nieprawdopodobnego pecha. Na wtorek (ten, w TYM tygodniu) mialam termin szczepienia. Powiedzieli, ze jakies 4 osoby sie wycofaly i szukaja, bo inaczej fiolka czesciowo do wywalenia. W kilku innych miejscach zapisy. Na przyszly tydzien mam 2 mozliwosci, na ten 0. Czyli nie ide na hub. Wyjasnilam Moderatorce, przemila osoba, ale to nie zmienia sytuacji.

A ja tylko chcialam dorwac pioro ze zlota stalowka i wyprobowac! 1 malutka stalowke, to wcale nie tak duzo! Od razu by sie wyjasnilo, czy mam po co zbierac na pilota 742. Chocby na uszach stawac, sa osoby, dla ktorych stalowki zlote nie sa wlasciwym wyborem. Gdybym akurat byla taka osoba, nie mam po co zbierac na to pioro.

Kurcze, z moim szczesciem pewnie za rok hubow w Krakowie i okolicy nie bedzie. :wallbash:

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...