Skocz do zawartości

Pióro wieczne na co dzień do ok. 400 zł


Polecane posty

Cześć,

Szukam pióra do pracy - lubię notować ale lubię też 'bawić' się piórem (a to postukam w notatnik albo obracam w dłoni) dlatego musi być trwałe.

W ostatnim czasie pisałem Faber Castell Ambition. Piękne pióro ale skuwka dość szybko się zużywała i nie trzymała co doprowadzało mnie do szaleństwa. Raz wymieniłem i było to samo. Samo pióro mi kiedyś upadło i się lekko uszkodziło nad stalówką.

Teraz piszę Parker IM Achromatic i nie dość że lakier się wyciera to pisze strasznie.

Zastanawiałem się nad Ystudio Revolve ale trochę szkoda 650 zł.

Wpadło mi w oko ostatnio pióro Before Breakfast Onigiri. Pisał ktoś tym? A może coś innego, ciekawego możecie polecić?

Dodam, że szukam pióra nie o klasycznym (obłym) designie ale czegoś bardziej "modern" :d

 

Pozdrawiam,

Kamil 

 

Edytowano przez Kamil_Waw
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kamil_Waw napisał:

Wpadło mi w oko ostatnio pióro Before Breakfast Onigiri. Pisał ktoś tym?

Nie pisałem, ale ze zdjęć widzę, że sekcja jest niezwykle krótka i pisząc chyba trzeba trzymać pióro za korpus. Bez przymiarki bym się na takie nie zdecydował.

3 godziny temu, Kamil_Waw napisał:

A może coś innego, ciekawego możecie polecić?

Dodam, że szukam pióra nie o klasycznym (obłym) designie ale czegoś bardziej "modern" :d

Ostatnio mam jakiś ciąg do Gravitas Pens, zajrzyj czy coś by Ci odpowiadało z ich dość szerokiej oferty. Są to bardzo porządnie wykonane pióra z dobrych materiałów, ze stalówkami #6 Jowo. Jak dla mnie są też "bardziej modern".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...