Skocz do zawartości

Czy ja mam falszywke zamiast travellera?


filifionka

Polecane posty

Sprawdzilam mojego travellera na jednym forum ang. i na reddicie i chyba nie mam oryginalu? Logo zupelnie sie nie zgadza. To jest dokladnie to samo pioro  o ktore pytalam na jesieni, zarejestrowana jeszcze ze starym nickiem. Zapytalam diplomata i nawet nie odpisali.

 

 

pioro1.jpg

pioro2.jpg

pioro3.jpg

pioro4.jpg

pioro5.jpg

pioro6.jpg

pioro7.jpg

Edytowano przez filifionka
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. To nie jest Traveller, masz zacny zestaw Diplomata Attache z lat 80(prawdopodobnie koniec lat 80). Stare logo, produkt West Germany ten dzisiejszy Diplomat przy tym to marna kopia. A pytać się o coś dzisiejszego "Diplomata" to tak jakbyś pytała o prognozę pogody na połowę lipca w Sierpuchowie. Marka która odcina kupony na wyrobionym znaku handlowym jak większość dzisiejszych "znanych" firm.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest traveller? Ja chyba zwariuje! Dostalam od przyszywanej "cioci", czyli kumpelki mamy i cioci (prawdziwej), nic nie placilam. Caly czas myslalam, ze to najtansza z mozliwych wersja. To byla taka sytuacja, ze zenith z hipermarketu bylby bardzo szczodrym prezentem. A tu jeszcze takie cudo!

Znaczy, ja sie zupelnie na piorach nie znam. Pisalam nim zanim go wcielo i zachowywal sie dobrze, a ja caly czas sie zastanawialam, czemu wszyscy nadaja na te travellery i nic sie nie zgadzalo. Az takiego szczescia nie mam, zeby trafic na 1 dobry egzemplarz wyprodukowany z tego modelu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, zami napisał:

Masz jakieś ciocie na zbyciu? Kurcze, żeby mi ktoś takie perełki znosił 😉

Juz nie zyje. Dowiedziala sie, ze ma raka i zostalo 2-3 lata max. A potem przygotowala rozne rzeczy dla rodziny i znajmych. Jak ktos czytal nalogowo,  to ksiazke itd. Ja dostalam wlasnie pioro. Dokladnie ten sam egzemplarz, o ktorym kilka tygodni temu napisalam, ze nie do zastapienia. Ale wtedy jeszcze myslalam, ze to traveller...

Nawet nie wiem skad go dorwala, watpie, zeby miala sile tropic okazje na ebay.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...