Skocz do zawartości

Diamine Meadow


Mariusz888

Polecane posty

Butelka tama sama jak w przypadku całej reszty kolorów tej firmy więc spokojnie można poczytać o niej tu:

http://www.piorawieczneforum.pl/index.php?/topic/1574-diamine-oxblood/

Kilka fotek:

dsc8386.jpg

dsc8391nf.jpg

dsc8393l.jpg

dsc8396q.jpg

Próbka na papierze:

skanowanie0012s.jpg

Atrament ma dobry przepływ (wg mnie lepszy niż Oxblood). Wg mnie też mniej przebija przez papier, a dodatkowo mniej się strzępi. Kolor jest naprawdę ciekawy - jest to dokładnie taki odcień zielonego jakiego szukałem. W rzeczywistości jest ciut ciemniej niż na skanie powyżej. Na pewno na papierze sprawia wrażenie intrygującego. Jest taki "trawiasto - lesisto szpilkowy z nutą kaktusowości" :D

Do pełni szczęscia brakuje mi lepszego cieniowania - właściwie gdy atrament jest jeszcze mokry cieniowania nie da się uzyskać - jedynie nanoszenie mokrego na suchy sprawia, że cieniowanie jest chociaż niespecjalnie mocne (widać przede wszystkim w miejscu gdzie szlaczki na siebie zachodzą).

Test robiony maczanką z fatalną stalówką (czyt. albo nie pisze albo trzeba ją wgnieść w blat).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...