Skocz do zawartości

Czarne Kaweco


Ann_gd

Polecane posty

Po skompletowaniu czarnych Faberków i Parkerków, nadszedł ten dzień, w którym mam wszystkie czarne Kaweco. Bez klipsów, bo tak lubię, różne grubości/szerokości stalówek - bo też takie lubię. Różne wykończenia stalówek - a czemu by nie? I na koniec różne cap topy, Liliputek-bidulek ma cap top malowany, Perkeo ma czarny.
Nie mam pełnej rozmiarówki stalówek, eFki mi pasują, EF jakoś nie miałam odwagi próbować, a B przeskoczyłam do BB od razu, eMki lubię, fajnie prezentują kolory atramentów. Jedna łopatka 1.5 odkupiona używana, też jest fajna.
Uprzedzając komentarze - tak, wiem, podkładka fajna i tak, są na niej pióra ;) trzeba się jedynie mocno przyjrzeć.
 
od lewej:
Special, AC Sport Carbon, Sport Chess, Classic Sport black (plastikowy ze złotym wykończeniem), Liliput, Skyline Sport black (plastikowy ze 'srebrnym" wykończeniem), Classic Sport Guilloche, AL Sport black, Perkeo black
ufff... chyba nie pomyliłam nazw...
6QnjZhI.jpg
BFZs6bD.jpg
iZAy9MN.jpg
KbMTe7b.jpg
sRux1CG.jpg
 
 
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krzysztofffer napisał:

Gratulacje!

Rozumiem zamiłowanie do koloru, mnie ostatnio dręczą białe i transparentne pióra z czarnymi zdobieniami 🤤jak pelikan M100 Stormtrooper.

Tańszy będzie sheaffer vfm, jestem niemal na 100% pewna, że jest biały z czarnym klipsem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...