Jump to content

Matura z niebieskoczarnym KWZ Ink'iem


PaJaC

Recommended Posts

No właśnie, co o tym myślicie? Czy wypracowania i zadania zamknięte wypełnione niebieskoczarnym IG firmy KWZ powinny przejść czy może być ciężko? 😃 Oczywiście odpowiedzi które będzie sprawdzała maszyna będą zamalowane tuszem z drukarki z mojego wyboru, lecz w końcu zadania zamknięte sprawdzają egzaminatorzy. Niebieskoczarny po wyschnięciu jest naprawdę blisko czarnemu. 🖋️

Link to comment
Share on other sites

Myśleć możesz długo i namiętnie, a prawo mówi, ze masz pisać czarnym długopisem. Dyskutować możesz jeżeli jesteś od poziomu dyrektora departamentu w górę, powołanym przez Partię lub przez przystawkę pana Zbyszka. Pozostałe dywagacje nie mają bez sensu.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
7 minut temu, krzysztofffer napisał:

W takim razie: gratulacje!

 

A czy ktokolwiek miał problemy z powodu długopisów lub piór?

Instrumentu nie, koloru tak. 🙂

Edit: Całą maturę napisałem KWZ, mam tutaj na myśli to, że zadania A B C D przeszły przez maszynę bez problemów jak i otwarte przez egzaminatorów.😁

Edited by PaJaC
Link to comment
Share on other sites

A to nie jest tak, że niebiesko-czarny jest niebieski i jest czarny? Np. w grze Magic The Gathering jeśli coś jest niebiesko-czarne to dotyczą go efekty traktujące o którymkolwiek z tych kolorów.

Rozumiem, że  regulamin jest po to aby ludzie nie pisali żółtym ale nie wiem właściwie czemu nie może być niebieski skoro w wielu sytuacjach niebieski lub czarny jest obowiązującym standardem. Czy jest na sali nauczyciel?

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...