Skocz do zawartości

Diamine w Krakowie?


filifionka

Polecane posty

Od kilku tygodni probuje znalezc sklep w Krakowie z diamine i nie ma?!? W pandemii nie skocze do Katowic czy Warszawy, czyli lokalnie byloby lepiej. 2 dystrybutorzy z oficjalnej strony, 1 nie maja w ofercie a drugi wyskakuje jako firma transportowa. Dystrybutor czeski z wyslaniem wyjdzie ze 3x wiecej niz ze sklepu ang.  ale tam nie wiem jak bardzo sie uciesza z wysylania kilku buteleczek i teraz nie wiem gdzie szukac. Jakies sieci sklepow z lokalami w Krakowie moze?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Krakowie są dwa sklepy Twoje Pióro, ale oni zdaje się Diamine nie mają.
U producenta można kupić nawet niewielkie ilości, koszt wysyłki (jak na zagraniczną) niewielki (choć obecnie doszły być może jakieś dodatkowe koszta celne, nie mam pewności), a do wyboru masz wszystkie atramenty, do tego oczywiście nieco tańsze niż u pośredników.

Edytowano przez tom_ek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.04.2022 o 18:01, filifionka napisał:

Od kilku tygodni probuje znalezc sklep w Krakowie z diamine i nie ma?!? W pandemii nie skocze do Katowic czy Warszawy, czyli lokalnie byloby lepiej. 2 dystrybutorzy z oficjalnej strony, 1 nie maja w ofercie a drugi wyskakuje jako firma transportowa. Dystrybutor czeski z wyslaniem wyjdzie ze 3x wiecej niz ze sklepu ang.  ale tam nie wiem jak bardzo sie uciesza z wysylania kilku buteleczek i teraz nie wiem gdzie szukac. Jakies sieci sklepow z lokalami w Krakowie moze?

A nie prościej kupić w dużej firmie, która ma magazyny w Sosnowcu i prześle ci za darmo, jeśli kupisz minimum 2 buteleczki 30 ml.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...