Skocz do zawartości

Pilot 78G


Polecane posty

Nie wiem czy nie łamię regulaminu forum, jeśli tak to zostanie zinterpretowane to proszę usunąć mój wpis. Jednak zaryzykuję. Adminie - w razie czego bądź wyrozumiały. Nie chcę nabijać sztucznie postów do magicznej 50 - a chciałem spytać, czy ktoś z Was nie ma na zbyciu Pilota 78G? Najlepiej w jakimś kolorze dla faceta, czyli nieobciachowym - czarnym. (podobno różowy to nie grzech ;) , ale bez przesady). Skąd mój apetyt na 78G? Już tłumaczę. Mam Pilota MR3 ze stalóweczką M, którą kocham i uwielbiam, chciałbym również podobne uczucia żywić do całego pióra - niestety, ten cholerny (przepraszam za wyrażenie, ale tylko to słowo mi do głowy przychodzi w tym kontekście) uskok, wypada w tym miejscu gdzie trzymam pióro. I mam dyskomfort, bo po godzinie pisania bolą mnie paluchy... I tak sobie wymyśliłem, że przełożę moją ulubioną stalkę wraz ze spływakiem do tego 78G i będzie git. Tylko jakby ktoś już się chciał zlitować i odezwać to prosiłbym o egzemplarz made in Japan (nie China). Na Ali jak wiadomo jest zalew "replik" 78 G. Ale to już nie to samo. Wolę starocia, ale od samurajów. Pozdrawiam,

P.S.

Ewentualne oferty poproszę składać na priv. Mogę też się zamienić na inne pióra, ale nie chcę tu pisać, bo mnie Admin Marcin zabanuje i będzie mieć rację :) 

Edytowano przez Miecznik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...