Skocz do zawartości

Powrót do pióra po latach


juh

Polecane posty

Witam wszystkich. Niedawno podczas porządków znalazłem w szufladzie mój stary Parker Vector made in UK. Pióro jak zdążyłem przeczytać na forum nie cieszy się dobrą opinią tak czy inaczej po kilkunastu latach od czasu, gdy ostatni raz korzystałem z pióra poczułem, że pisanie może stać się przyjemniejsze. Minęły tygodnie a przez ten czas studiowałem to forum i zdecydowałem się zakupić kolejne Lamy Safari EF wraz z czarnym tuszem tejże firmy i tłoczkiem. Zakochałem się w nim i przyznam, że nie wiem czy dobrze stało się, gdy odnalazłem swojego Parkera. Myślę teraz o trzecim piórze a sam bym nie przypuszczał, że powrót do częstszego pisania na papierze notatek może sprawić tyle radości.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć :)

Vectory faktycznie nie są wysoko oceniane, ale jako przyrządy do pisania w relatywnie niewysokiej cenie nierzadko się sprawdzają. To trochę tak jak z Małym Fiatem. W moim pokoleniu niemal każdy nim jeździł ale mało kto się tym chwalił ;)

Skoro już niedługo po powrocie do pisania piórem myślisz o trzecim to znak, że pióroza rozwija się u Ciebie nieubłaganie. A skoro odnalazłeś to Forum to zagrożenie postępem choroby jest poważne :D

Edytowano przez Markol
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...