Skocz do zawartości

Konkurs: Najlepsza recenzja pióra! - regulamin


ArielN

Polecane posty

Regulamin konkursu

1. W konkursie może wziąć udział każdy Użytkownik PWF z wyłączeniem administratorów.

2. W ramach konkursu użytkownicy przygotowują recenzje piór wiecznych.

3. Recenzje publikowane przez użytkowników muszą spełniać następujące warunki:

- treść recenzji musi liczyć co najmniej 1500 znaków ze spacjami (w przypadku recenzji pisanych odręcznie na papierze odpowiednikiem jest zapełniona 1 strona objętości strona w formacie A4),

- treść recenzji musi mieć charakter unikalny (niepublikowana na innych portalach ani przed, ani w trakcie, ani po konkursie),

- zdjęcia dołączane w ramach recenzji mogą być zdjęciami już publikowanymi,

- recenzje nie mogą zawierać treści reklamowych, zaproszeń na zewnętrzne serwisy/portale/wortale/fora (dotyczy to zarówno treści jak i zdjęć).

4. Uczestnicy konkursu decydując się na zamieszczenie prac wyrażają zgodę na ich wykorzystanie zgodnie z regulaminem PWF.

5. Administracja ma prawo przyznać wyróżnienie recenzjom, które wyróżniają się wysokim poziomem merytorycznym oraz organizacyjnym.

6. Po zakończeniu okresu zgłaszania recenzji do konkursu, użytkownicy w drodze jawnego głosowania zorganizowanego przez administrację, dokonają wyboru najlepszej recenzji.

Lista recenzji biorących udział w konkursie (dzienna aktualizacja).

Nagrody? Oczywiście pióra wieczne. Nagrody ufundowała administracja oraz producent piór wiecznych Renoird (www.renoird.pl).

Konkurs rozpoczyna się od 25.07.2012 r. i potrwa 6 tygodni. Ostatni dzień publikacji recenzji to 02.09.2012 r. Zamknięcie listy nastąpi w nocy z 02.09 na 03.09 o godz. 00:00.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Podnosi nieśmiało paluszek celem zakomunikowania chęci zabrania głosu, jednocześnie powtarzając w myślach "nie wstawiaj królika, nie wstawiaj królikaaaa..."]

Tak na mój gust, to brakuje ważnego punktu regulaminu: informacji o dopuszczalnej liczbie recenzji nadesłanych przez jednego użytkownika, lub o braku takowych ograniczeń :)

Edytowano przez Mateusz
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:gaah: Thay piora mi sie pokonczyly!!! :rechot: atramenty tez...

Super, nie ilość ale jakość :) Szkoda, że mam tylko 2 piora ktore juz recenzowałem...

ludzie!!!!!

czytajcie ze zrozumieniem!!!!!!!!!!

Regulamin konkursu

- treść recenzji musi mieć charakter unikalny (niepublikowana na innych portalach ani przed, ani w trakcie, ani po konkursie),

nie możecie napisać jeszcze jednej recenzji tego samego pióra??????

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMHO bardzo dobre recenzje piór były już w poprzednim konkursie, a ich ilość i zaangażowanie twórców (szczególnie chylę czoła przed Konisem, Alverynem i Aleksandrą) warte było docenienia. Stąd też kolejny konkurs na recenzje piór w tak małym okresie czasu będzie dla forumowiczów nie lada wyzwaniem, bo myślę, że temat już został solidnie zrealizowany i na edytowanie swoich recenzji, by znowu stały się unikalne nie każdy znajdzie siły ;-)

Edytowano przez D@dik
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Utwórz nowe...