Skocz do zawartości

kolekcja kropeczek i kreseczek do drukowania


KacperT

Polecane posty

Witam,

Dołączam moją kolekcję kropeczek i kreseczek, które można sobie dodać do ulubionego papieru na drukarce:

https://github.com/kacpertopol/printable_paper/tree/main/printable_paper

Nazwy plików można odszyfrować korzystając z klucza:

- "single", "double" oznacza odpowiednio stronę A4 w całości lub podzieloną na dwie A5

- "lines", "dots", "linesdots" oznacza odpowiednio papier w linie, papier w kropeczki oraz papier w linie i kropeczki (widziełam kiedyś taki, chyba japoński papier, wydaje mi się, że to ciekawa opcja)

- "5mm", "6mm", "college" oznacza odstęp pomiędzy liniami 5mm, 6mm oraz tzw. college ruled

- "smallmargin", "mediummargin", "largemargin" oznacza mały, średni oraz duży margines

- "light" oznacza jaśniejsze, mniej rzucające się w oczy kropeczki, kreseczki

Pliki są utworzone korzystając ze skryptu, oczywiście nie wszystkich próbowałem. Moją obecnie ulubioną wersją jest:

"double_linesdots_6mm_smallmargin_light.pdf"

Podoba mi się idea kropeczek i kresek naraz. Linie przyjemnie prowadzą pismo a kropeczki przydają się gdy czasem trzeba coś równo narysować. Nadruk jest dość jasny i nie rzuca się w oczy.

Edytowano przez KacperT
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...