Skocz do zawartości

Sheaffer VFM - pióro dla siostry


Polecane posty

http://allegro.pl/sheaffer-pioro-wieczne-vfm-9406-rubinowe-grawer-i2472534706.html

Chciałbym kupić takie pióro siostrze - proszę o opinię.

Nie ukrywam - cena ma znaczenie.

Ważne aby u tego sprzedawcy, ponieważ mój Parker IM (pozdrowienia dla "fanów" IM) kupiłem właśnie u niego.

W niedziele kupiłem, we wtorek pióro było u mnie.

I w cenę wliczony jest grawerunek!!!

Jeżeli nie tego Sheaffera, to jakie pióro byście polecili u tego sprzedawcy?

Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta tego sprzedawcy niczym nie wyróżnia się względem konkurencji. Lepiej kup sobie identyczne pióro tyle, że taniej. Poczekaj na ciekawsze aukcje.

Ps. Pamiętaj Andrzeju, że na forum zakazana jest kryptoreklama, którą właśnie uprawiasz. Nie jest etyczne pytanie o ofertę sprzedawcy, którym się jest. Tym bardziej jej polecanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli mamy do czynienia z kryptoreklamą na co rzeczywiście niestety wygląda, to mało fajna sprawa. Takie tanie zagrywki na pewno nie wzbudzają zaufania klientów i wprowadzają sporo niezdrowej atmosfery - końcowo na pewno bardziej sprzedającemu zaszkodzą niż pomogą.

Istnieje chociażby możliwość wstawienia do galerii zdjęć jakiegoś fajnego / nietypowego pióra, ale też z otwartą przyłbicą bez owijania w bawełnę.

(Można sobie nawet przypomnieć zdjęcia jakie INAHON wklejał na tym albo starym forum, pióra były bardzo ładne i ciekawe, na pewno poszerzyły trochę horyzonty - cena zaporowa, ale co tam ;), ja nie miałem wtedy wrażenia że jest to kryptoreklama i wciskanie na siłę swoich produktów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/sh...2472534706.html

Chciałbym kupić takie pióro siostrze - proszę o opinię.

Nie ukrywam - cena ma znaczenie.

Ważne aby u tego sprzedawcy, ponieważ mój Parker IM (pozdrowienia dla "fanów" IM) kupiłem właśnie u niego.

W niedziele kupiłem, we wtorek pióro było u mnie.

I w cenę wliczony jest grawerunek!!!

Jeżeli nie tego Sheaffera, to jakie pióro byście polecili u tego sprzedawcy?

Z góry dzięki za szybką odpowiedź.

- Na innym forum piórowym handlowiec ten występował z identycznym "szpryciarskim" tekstem jako "Mariusz", no ale tu "Mariusz" jest już zajęty... :) Nakryty - wyedytował swój post, obracając wszystko w niewinne "faux pas" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Na innym forum piórowym handlowiec ten występował z identycznym "szpryciarskim" tekstem jako "Mariusz", no ale tu "Mariusz" jest już zajęty... :) Nakryty - wyedytował swój post, obracając wszystko w niewinne "faux pas" :)

Faktycznie. Co za głupota.

Zamiast zareklamować swą firmę normalnie, a tak, spalił się na starcie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...