Skocz do zawarto艣ci

Jak...otworzy膰 atrament KWZ 馃


Radioactive

Polecane posty

Witajcie聽

Czy tylko ja mam takiego "pecha" czy wszystkie butelki KWZ tak maj膮? Siedz臋...drugi dzie艅 nad otworzeniem 3 butelek atramentu KWZ. Czy mo偶e mi kto艣 powiedzie膰 o co kaman? Pr贸bowa艂em du偶ym kluczem do otwierania pot臋偶nych 艣rub ale si臋 ze艣lizguje. 呕adna si艂a nie jest w stanie otworzy膰 3 butelek KWZ z 4 zakupionych, moja frustracja ro艣nie gdy偶 chcia艂em zatankowa膰 pi贸ro i pr臋dzej zniszcz臋 szklan膮 butelk臋 ni偶 to otworz臋. Czym oni to zamykaj膮? Mam mocne d艂onie ale nie wyobra偶am sobie 偶e np kupuje KWZa kobieta skoro ja facet nie mog臋 tego otworzy膰. Macie jakie艣 sposoby bez wylania 60ml na dywan? Mo偶e moczenie w wodzie...sam nie wiem ju偶...podwa偶anie nie da艂o rady. Rozwali艂o mnie to zupe艂nie...

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

16 godzin temu, Radioactive napisa艂:

.....a dzi艣 First Blood,聽 聽

聽na szcz臋艣cie to nie by艂 OxBlood..(??)

Naprawd臋 dosz艂o do rozlania krwii? Jakie艣 spostrze偶enia, rady, dla Nas?

(??)聽 oxblood, to m贸j ulubiony kolor inkaustu, przez wielu z Nas bardzo po偶膮dany馃構

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Tjaaa....u mnie 偶aden spos贸b nie pom贸g艂. Dopiero wyci膮gni臋cie obu r膮k na ca艂膮 d艂ugo艣膰 przed siebie i pomy艣la艂em sobie 偶e wszystkie moje pi贸ra spad艂y stal贸wkami w d贸艂 na ziemi臋 馃槵馃槂 dos艂ownie...ruch otwieraj膮cy (obrotowy) ma by膰 ko艅cowym ruchem wyprostowania ca艂ego ramienia...normalnie joga...ale posz艂o...masakrycznie zassane butelki. Gdyby tylko KWZ robi艂o tak jak Monteverde lub R&Klinger... Jednak nie mog臋 powiedzie膰 s艂owa z艂ego co do atramentu, jak ju偶 otworzysz 馃槀 atrament boski (!)

Link do komentarza
Udost臋pnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Go艣膰
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwyk艂y tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Tw贸j link b臋dzie automatycznie osadzony.   Wy艣wietla膰 jako link

×   Twoja poprzednia zawarto艣膰 zosta艂a przywr贸cona.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz wklei膰 zdj臋膰 bezpo艣rednio. Prze艣lij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utw贸rz nowe...