Skocz do zawartości

Alfabet inspirowany kształtami zwierząt


OemDeVau

Polecane posty

Cześć!

Muszę skonstruować pełen polski alfabet w oparciu o kształt danego zwierzęcia, np. geparda.

Nie chodzi o to, aby litery posiadały kolce i pazury, ale o to, żeby litery oddawały jego charakter, dynamikę, ciężar itd. Nie chodzi o nadużywanie ozdobników - należy zrobić to za pomącą podstawowych kształtów litery.

Czy posiadacie jakieś rady? Czy podesłalibyście mi proszę linki do prac z których mógłbym się zainspirować? Czy mierzyliście się kiedyś z podobym tematem?

Uprzejmie dziękuję za wszystkie odpowiedzi

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, OemDeVau napisał:

Muszę skonstruować pełen polski alfabet w oparciu o......

...Czy podesłalibyście mi proszę linki do prac z których mógłbym się zainspirować?.....

He, he, he😃😄😂, znam to od podszewki😉. Na jaką Akademię się załapałeś?  Tylko nie inspiruj się za bardzo, na UAP-ie strasznie za to koszą, komputery wszystko śledzą🤪.

1 godzinę temu, firewall napisał:

Zrób cokolwiek, wypij pół litra, oglądnij film o gepardach na NG i opisz to z czym kojarzy się ten twój alfabet. Im większy będzie bełkot, im bardziej górnolotne będzie słownictwo, tym lepiej będzie.

No i stało się, @firewall odsłoniłeś się, jesteś z branży🤓. Ja tylko tyle dopomogę, że ma niemoc twórczą najlepszy jest Absynt.

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...