Skocz do zawartości

Podstawka pod kałamarz i pióra


Zurek

Polecane posty

Orientujecie się może gdzie można zakupić coś takiego jak ekrytuar, podstawka pod kałamarz i pióra? Kolega MarcinEck ma coś podobnego wystawionego na targowisku, ale tam pióra są przykryte i nie ma miejsca na odstawienie ich w pionie. Szukałem na alledrogo i nie ma nic takiego aby było miejsce na pióra i kałamarz.

Edytowano przez Zurek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Zurek napisał:

nie ma nic takiego aby było miejsce na pióra i kałamarz.

Tu jest tylko na pióro, mi chodzi o to aby było miejsce i na pióro i na kałamarz. Jest też taki na 2 pióra, co by mi bardziej pasował, ale dalej brak miejsca na kałamarz.

Edytowano przez Zurek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba najszybciej będzie wejść na jakiś portal z ogłoszeniami (taki zaczynający się na "a" lub na "o") wpisać hasło "kałamarz" i wybrać coś interesującego. Ale warto próbować samemu, gdyż później daje to więcej satysfakcji z użytkowania, a jak masz chociażby podstawowe narzędzia i potrafisz się nimi posługiwać, to nie powinno być problemu :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie na tych portalach nie ma nic co by mnie interesowało, nawet tych zagranicznych. Są podstawki pod pióra, albo pod kalamarz, ale takich zintegrowanych nie znalazłem. Trzeba będzie samemu porzeźbić, idzie zima, może trochę czasu się znajdzie, a jak nie wyjdzie to kominek destrukty przyjmie. Mam trochę dębu, czereśni i jakieś mosiężne decale się znajdą. Jak już coś zmajstruję to podzielę się efektami pracy, ale może to nie nadejść zbyt szybko. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja znalzałem kilka podstawek, które są z kałamarzem i mają miejsce na pióro, ale nie określiłeś dokładnie jak miałaby ta podstawka wyglądać, więc mogą nie spełniać Twoich oczekiwań. Jeśli jednak, tak jak napisałeś, masz drweno, narzędzia i checi to czemu nie spróbować - ja również wpadłem jakiś czas temu na taki pomysł, żeby zrobić sobie samodzielnie podstawkę i wyszło mi coś takiego

39c86a8cdbc2a994.jpg 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...