Skocz do zawartości

Pelikan 4001 Konigsblau. W końcu go dorwałem :)


ArielN

Polecane posty

No, no. Śliczna ta flaszeczka z taką etykietką. Mam co prawda podobną, ale ciut inną. Taką mówiąc szczerze pierwszy raz widzę.

Czy to był jakiś okolicznościowy wypust, czy też funkcjonowało to jako dodatek do zakupu jakiegoś pióra?

zdrówka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety moja wiedza jest w tym zakresie bardzo niewielka. Wiem jedynie, że widoczna na zdjęciach butelka była na pewno dodawana do zestawu z niebieskim i transparentnym Pelikanem M150. Na 100 proc. były też dwa kolory w tej wersji - konigsbalu i brillant schwarz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no. Śliczna ta flaszeczka z taką etykietką. Mam co prawda podobną, ale ciut inną. Taką mówiąc szczerze pierwszy raz widzę.

Czy to był jakiś okolicznościowy wypust, czy też funkcjonowało to jako dodatek do zakupu jakiegoś pióra?

zdrówka

Dostępne były również takie wzory:

Pelikan_4001_Gunther_Wagner_Konigsblau.jpg

Mam taką (brillant schwarz) z kompletu, który kiedyś dostałem i który kradzieżą zdekompletowano mi w pracy. Choruję na konigsblau.

Butelka niemal identyczna:

Pelikan_4001_Gunther_Wagner_Brillant_schwarz.jpg

Atrament Pelikan 4001 Gunther Wagner

Poniżej porównanie wszystkich butelek:

Atrament_Pelikan_4001_Gunther_Wagner_porownanie.jpg

Porównanie - Atrament Pelikan 4001 Gunther Wagner

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...