Skocz do zawartości

Stipula - ile warte?


falafel

Polecane posty

Witam,

od razu przyznaję że nie znam się na piórach wiecznych, dlatego postanowiłem zarejestrować się na forum i zasięgnąć Waszej opinii. Otóż dostałem pióro marki Stipula od osoby, która z kolei otrzymała je jako prezent od Kancelarii Prezydenta RP. Pióro ma napis "Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej" i podpis L. Kaczyńskiego oraz wygrawerowany numer. Jest w oryginalnej kasetce, z instrukcją. I teraz mam pytanie, ponieważ sam nie używam piór ani nie fascynuję się nimi, czy dałoby się je gdzieś sprzedać i na ile powinienem je wycenić? Pozdrawiam z dziękuję z góry za odpowiedzi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te pióra (z grawerem jak w tym przypadku) nie były używane przez L. Kaczyńskiego. To jedynie seryjne pióra z grawerem rozdawane przez kancelarię jako prezenty w ramach m.in. protokołu dyplomatycznego. Swego czasu było o tym głośno w mediach z uwagi na koszty związane z ich zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...

Możesz napisać coś więcej na ten temat lub podać jakiś link? Słyszałem o tym piórze tylko w kontekście (nie)podpisania traktatu, nie znam sprawy o której piszesz.

Żartujesz?! Stipula przeżywała swoje najlepsze czasy w Polsce dzięki tym wiadomościom

:roflmho:

Przykładowy link masz tutaj: http://wiadomosci.wp...ml?ticaid=1f63e

Edytowano przez GranatowyPrawieCzarny
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...