Skocz do zawartości

Pióromaniacy w Krakowie


Brozi

Polecane posty

Cześć, witam wszystkich forumowiczów. Z czystej ciekawości, chciałem zorientować się, ilu mniej więcej pióromaniaków jest w Krakowie. Sam tu mieszkam, i nie ukrywam, iż czuję się trochę niezrozumiany przez otaczającą mnie zewsząd mugolską społeczność (😅), i fajnie by było pogadać z kimś, kto jest równie zafascynowany tymi instrumentami co ja. Nie mówię o jakimś dużym spotkaniu, raczej tylko orientacyjnie, żeby wiedzieć. Dodam jeszcze, że mam 16 lat, co sprawia że moje zainteresowanie piórami jest jeszcze dziwniejsze 😆. Dla uwagi wrzucam obecny stan kolekcji ;)

IMG_20211115_210804.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy. Zapewniam Cię, że na tym Forum jest co najmniej kilku krakusów... ba, nawet czasem są organizowane krakowskie spotkania piórowe. I pewnie jak pogoda już będzie łaskawsza, to się coś zrobi znowu. Na razie obserwuj i czytaj Forum, zadawaj pytania i ciesz się z tego, że jest jeszcze wielu ludzi dotkniętych tą pasją (niektórzy twierdzą, że to choroba przewlekła zwana "piórozą" :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, MarcinEck napisał:

Witamy. Zapewniam Cię, że na tym Forum jest co najmniej kilku krakusów... ba, nawet czasem są organizowane krakowskie spotkania piórowe. I pewnie jak pogoda już będzie łaskawsza, to się coś zrobi znowu. Na razie obserwuj i czytaj Forum, zadawaj pytania i ciesz się z tego, że jest jeszcze wielu ludzi dotkniętych tą pasją (niektórzy twierdzą, że to choroba przewlekła zwana "piórozą" :-)

Dzięki za odpowiedź ;). Oj tak, cieszę się że wciąż trochę nas jest, ale niestety w szkole nikogo nie znalazłem 😔. Albo przynajmniej nikt na razie się nie ujawnił. Bo nie powiem że nie chciałbym z kimś pogadać twarzą w twarz i powymieniać się doświadczeniami. No ale trudno, w takim razie czekam na lepszą pogodę i spotkanie ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...