Skocz do zawartości

Pióro dla żony - od św. Mikołaja :-)


rkaniewski

Polecane posty

Witam serdecznie,

Zwracam się do Was z prośbą o doradzenie przy wyborze pióra. Ma to być prezent dla żony pod tzw. choinkę - dlatego też czasu trochę jest na optymalny wybór.

Żona na co dzień używa pióra do podpisywania dokumentów (jest prawnikiem) i taki podpis piórem nadaje pewne sznyt, takie dopieszczenie, podniesie ważności dokumentu - mam nadzieję, że mnie rozumiecie.

Obecnie żona używa pióra WATERMAN Perspective czarne GT, które kupiłem w 2017 r. Teraz w liście do Mikołaja napisała, że chce nowe.

Warunki jakie pióro ma spełniać to:

  1. na naboje
  2. oryginalne opakowanie, w które można pióro włożyć i zabrać w drogę
  3. niezakręcane 
  4. działać bezproblemowo

Budżet jaki przewiduję na wydanie to 1k PLN. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na "włoszczyznę" to bym jednak uważał. Ładnie wyglądają, ale z niezawodnością to u nich różnie.

Sonnet w tym wykończeniu wygląda obłędnie, a do tego to raczej bezproblemowe pióro. Dosyć przyzwoicie sprawuje się też Waterman Carene i swobodnie mieści się w budżecie 1k i to chyba w dowolnym wykończeniu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.10.2021 o 21:49, Ice napisał:

W sumie masz rację, to piękne pióro w dodatku ze złotą stalówką o wyjątkowym kształcie. 

Właśnie oglądam. Piękne pióro.

https://www.watermansklep.pl/prod156-Pioro-wieczne-Waterman-Carne--Essential-Czern-i-Zloto-GT.html

 

Myślicie, że to dobre miejsce na zakup?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...