Skocz do zawartości

Syrius "iss back"


Syrius

Polecane posty

Dzień dobry, cześć wszystkim. Kolejna reaktywacja, powrót do świata piór, długopisów i wszystkiego co im towarzyszy. Widzę powroty znajomych, zostałem wręcz wywołany do tablicy, jestem na na nowo, szczególne pozdrowienia dla @Klerk i @Franek, cześć panowie i witam ponownie na forum. Trochę brakowało mi wspólnych rozważań o wyższości "jednych piór nad drugimi", wspólna wymiana doświadczeń przy przeróbkach, usprawnieniach itp. Witam nowych forumowiczów,jeszcze raz cześć wszystkim.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dziękuje za miłe słowa, takiego powitania nie oczekiwałem, aż łezka w oku się kręci. @Franek, @Klerk witajcie na nowo, trzymajmy się starej formuły, róbmy swoje, każdy z nas tworzy to forum. Tu apel do nowych forumowiczów. Nie zjedliśmy wszystkim rozumów, nie jesteśmy "starą gwardią" od wmawiania tylko swoich racji, próbowania ustawiania wszystkich po kątach. Jesteśmy takimi samymi "maniakami" piór jak Wy tylko z dłuższym stażem. Nie ważne że wśród nas są "magiki" którzy sami tworzą atramenty, robią z 3 piór jedno ale naj..., ze zwykłej blaszki tworzą flexy itd. To wszystko jest efektem takiej samej fascynacji do pisadeł które dzisiaj traktowane są jak skarbonka, chleb powszedni, czy skarpetki na jeden raz. Pozdrawiam serdecznie!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...