Skocz do zawartości

Powitanie i prośba o pomoc w rozpoznaniu oryginału.


Tomek7

Polecane posty

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów, jestem tu nowy. Być może pomyliłem kolejność i będę tego żałował, ale najpierw kupiłem pióro z drugiej ręki, a dopiero teraz piszę tutaj. Piór wieczne, o którym mowa to Parker Sonnet w wersji stalowo złotej. Proszę o pomoc w ustaleniu, czy to oryginał. Nie wiem gdzie wstać zdj, czy tutaj, czy w jakimś innym wątku, będę wdzięczny za wskazanie odpowiedniego miejsca. Mam nadzieję, że pióro okaże się oryginalne.  Pozdrawiam Tomek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Tomek7 napisał:

Witam serdecznie wszystkich Forumowiczów, jestem tu nowy. Być może pomyliłem kolejność i będę tego żałował, ale najpierw kupiłem pióro z drugiej ręki, a dopiero teraz piszę tutaj. Piór wieczne, o którym mowa to Parker Sonnet w wersji stalowo złotej. Proszę o pomoc w ustaleniu, czy to oryginał. Nie wiem gdzie wstać zdj, czy tutaj, czy w jakimś innym wątku, będę wdzięczny za wskazanie odpowiedniego miejsca. Mam nadzieję, że pióro okaże się oryginalne.  Pozdrawiam Tomek

Cześć, przede wszystkim zachowaj spokój. Wstaw zdjęcie np. na bezpłatny serwer hostingowy Imgur. Tu masz link: https://imgur.com/ 

Następnie załóż stosowny wątek w dziale: "Pióra wieczne i akcesoria" i wstaw tam linki do zdjęć. Jak to zrobisz to zobaczymy, ocenimy i doradzimy. Powodzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcia tych obszarów. Szczególnie klipsa, strzałki, stalówki. Jest wiele materiałów na ten temat dostępnych w internecie. Nie pocieszę Cię, ale Sonnet to często podrabiane pióro wieczne. Ale bądźmy dobrej myśli :) Czekam na wątek. Pozdrawiam. Franek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...