Skocz do zawartości

Prośba o identyfikację Waterman


jojko

Polecane posty

Witam wszystkich.

Mam pytanie odnośnie tego Watermana.

Pytanie brzmi co to za logo jakie widnieje na końcówce długopisu.

Długopis mam jakieś 30 lat,leżał w szufladzie i nadal pisze, niestety kompletnie wyparowało mi z głowy jakie to logo, a ten model z tego co wszędzie widze ma zupełnie inne.

Nie jestem pasjonatem bez bicia się przyznaję, więc liczę na Was mili.

Z góry dziękuję za wszelkie podpowiedzi.

waterman 1.jpg

waterman 2.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, jojko napisał:

Franek to jest Waterman Le man 100,

Faktycznie, ale podobny jak nie wiem co do 200 :)  Ale logo mnie dobiło. Nie znalazłem tego nigdzie. Wygląda na to, że to jakaś "boczna" linia. No chyba, że... zostało podmienione, ale na razie wykluczam taką opcję. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Franek napisał:

Może być jak w przypadku poniżej - Waterman Żywiec :) 

ee1bd39371037fd6fdc2c4359abf8629.jpg

O kurde. Waterman Zywiec. Serio? No wlaśnie to logo nie wygląda jak podmienione i mam go a raczej mieli rodzice jeszcze myśłe spokojnie ponad 30 lat i zawsze takie było ale nie mogę pudełka odszukać, a też było na bank. A ten żywiec to real czy fake?

To logo na tym moim to wygląda jak dąb w kwadracie i coś na pewno miało takie logo, ale moje poszukiwania padły, więc jestem z nadzieją tu:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, jojko napisał:

O kurde. Waterman Zywiec. Serio? No wlaśnie to logo nie wygląda jak podmienione i mam go a raczej mieli rodzice jeszcze myśłe spokojnie ponad 30 lat i zawsze takie było ale nie mogę pudełka odszukać, a też było na bank. A ten żywiec to real czy fake?

To logo na tym moim to wygląda jak dąb w kwadracie i coś na pewno miało takie logo, ale moje poszukiwania padły, więc jestem z nadzieją tu:)

Wysłałem Ci tylko przykład, jak dziś można (za pieniadze oczywiście) sprawić, że nawet Waterman będzie Żywcem :) A z tym Twoim logo może ktos tu się wypowie, kto takie widział. Osobiście wymiękam...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Franek napisał:

Wysłałem Ci tylko przykład, jak dziś można (za pieniadze oczywiście) sprawić, że nawet Waterman będzie Żywcem :) A z tym Twoim logo może ktos tu się wypowie, kto takie widział. Osobiście wymiękam...

hehe.

Wydawało mi się, że to może Twój. 

Grawer można robić masowo, loga raczej zamawiają firmy dla pracowników lub jak jakieś edycje specjalne są to logo może być inne.

Dzięki za zaangażowanie i mam nadzieje, że ktoś rozkmini to moje, bo spokoju mi nie daje:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...