Skocz do zawartości

Vfm kupic za 38.70 zl czy nie?


migotka21

Polecane posty

Mam problem egzystencjalny. Bardzo prosze o szybka ocene sytuacji, w razie czego pojade po poludniu i odbiore. Albo nie, gdyby to byl zly pomysl, bo pioro specyficzne i sie nie przestawie z diplomata czy cos.

Szukalam piora dla dziecka praktycznie caly tydzien i w reklamach google mam piora z okazjonalnymi kredkami. Niespodziewanie wyskoczylo mi VFM z empiku za 120+ czyli niezbyt zachecajaca cena. Tylko w opcji ze sprawdzeniem dostepnosci wychodzi 38,70 (nowe, nie zwrot) i zaczynam kombinowac. Moze je kupic? Nie dla dziecka, dla mnie, jako prezent 2 miesiace przed urodzinami (w listopadzie) bo wtedy moze wszystko byc zamkniete i ograniczony transport, czyli nie dojade odebrac. Gdyby bylo dalej, na pewno odpuszczam, ale to jest w zasiegu.

Kolor prawdopodobnie chrom mat, ale to sie okaze na miejscu.

Odpuscic i nie szalec?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, dzieki. Jak milutko poznac skorpionka i to z Krakowa! I nawzajem, wszystkiego najlepszego i zdrowia, z wyprzedzeniem.

Pojechalam, spedzilam urocze 40 minut w empiku przegladajac najpierw artykuly pismiennicze, a na koncu wszystko do prezentow wlacznie. Bo moze ktos przelozyl. Przez 5 min pomagala mi naprawde mila i zaangazowana pracownica, ale byli klienci i stanelo na tym, ze ja jeszcze poszukam, a ona w wolnej chwili sprawdzi w systemie. Akurat nie mogla sie tym zajac, za to poprosila pania od stanowiska info. W systemie 3 sztuki, na miejscu 0. Pani od info sprawdzila szafki i szuflady przy kasach, bo po przecenie ponizej 40 zl ale oryginalnie 120+ i mogly byc schowane, zeby ktos nie wyniosl bez placenia. Tam tez nie ma. Nawet mi sprawdzila czy jakby przekierowac z innego, wyjsciowa cena bedzie 120 czy 40 i dostawa. Tez kicha, 120. Teoretycznie dostepny w Czestochowie i Jasle, albo w kilku innych duzo dalej, ale tropienie piora w pandemii, kiedy nie ma pewnosci, ze pomimo informacji w systemie, znajde je na miejscu - ciut desperackie. Ostatecznie przeprosilam obie Panie za caly ambaras, mnie one tez przeprosily zupelnie bez powodu, bo to nie ich wina, a potem wracalam 2 godz do domu. I w lokalnej gazecie krakowskiej poogladalam sobie zdjecia moich korkow i kilku innych, w ktore sie nie wpakowalam. Uroki Krakowa rozkopanego z okazji kilku wiekszych modyfikacji drog. I po jakiego grzyba tak sie nastawilam?!?

Gdyby ktos z forum planowal ten model w empiku przy zachecajacej cenie i tez nastawil sie na salon w galerii Bronowice - mozna odpuscic. Tam nie ma.

Zaznaczam, to nie jest reklama empiku, antyreklama tez nie. Nie pracuje w zadnym, nie pracuje w firmie dostarczajacej produkty tej sieci, nie organizuje im akcji reklamowych, nie jestem z nimi zwiazana.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i masz... spotkało się na forum, 3 Krakusów.. 🙂

Nie ma się co zrażać. Szukaj dalej. Może należało zamówić z dostawą do domu, to wtedy by się martwił dostawca, a nie Ty?

Nie wiem. Ale jak coś to zawsze jeszcze możesz zapytać w: skotnicka@twojepioro.pl

Ja dość często tam zaglądam i... jeszcze się nie zawiodłem. A na pewno lepszy dojazd do tej lokalizacji, niż do Galerii Bronowice. 🙂

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, MarcinEck napisał:

A sprawdzałaś w Empiku z Galerii Krakowskiej i Kazimierz? Zwłaszcza ta druga jest mniejsza, nieco na uboczu - może im jakieś remanenty zostały...?

Chyba są :

https://www.empik.com/szukaj/produkt?q=vfm&qtype=basicForm

ale chyba bez przeceny... 😞

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po sprawdzeniu w systemie przez pracownika, tzn. ja jako klient tego nie mam, w reszcie salonow krakowskich i w Modlniczce nie ma. Moge jechac i na miejscu przegonic pracownikow, albo odpuscic i przez 2 miesiace naskladac i kupic cos innego. Nie wiem, czy akurat ta wersja jest warta jezdzenia i tropienia w roznych salonach i w innych miastach. Dobre jest, ale az tak? Jak juz sie upierac, to mam lokalnie

https://sklep.lobos.pl/artykuly-pismiennicze/eksluzywne-przybory-do-pisania-piora-dlugopisy/pioro-vfm9415-zielono-niebieskie-sheaffer-i-sh-9415-pw,prod557651,557651.html

 

Oni sa w zasadzie bardziej nastawieni na hurt, ale kiedys do nich napisalam i nie bylo problemu, tylko wczesniej ze mna ustalili oba razy warunki wlacznie z odbiorem i czy bede brac fakture. Raz to nawet bylo cos tak malego jak 5 opakowan nabojow i cena sie nie zmienila. Tzn dali mi w mailu warunki, akceptuje czy nie, a potem sie trzymali i nie bylo zadnego "a bo to cena dla firm". Jedyne, co moze budzic watpliwosci, to brak zdjecia. Niestety nie wiem jaka wersje wystawiaja, pioro wieczne czy kulkowe. Na zdrowy rozsadek nie powinno byc watpliwosci, ale juz to przerobilam i to w papierniczym dzialajacym dobre 40 lat i zdziwienie "ale jaka to roznica, przeciez to pioro" i dostalam do reki kulkowe. Na szczescie starszy pracownik zweryfikowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? Tyle zachodu o "zwykłe" pióro? Jeżeli byłoby dostępne od ręki to jak najbardziej warto. Jak czytam ile kosztuje Cię to czasu i zachodu, to w ogóle dziwię się, że brniesz w to dalej i tracisz energię. Nie wiem na ile cenisz swój czas ale wystarczyłoby dołożyć kilkanaście złotych, zamówić na znanym portalu aukcyjnym i pióro następnego dnia jest u Ciebie. To nie jest jakiś unikat czy edycja limitowana, żeby szukać i zjeździć pół kraju.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...