Skocz do zawartości

Wrocilam do piora po kilku latach


migotka21

Polecane posty

Szanowni Uzytkownicy

Po kilku latach wrocilam do piora po znalezieniu zaginionego diplomata (chyba) travellera i znalezieniu serwisu w Krakowie. Zaczynalam od jakiegos hero opartego na parkerze 51, 2 sztuki, 1 rozsypala sie lezac na stole (bez walenia o podloge), druga wytrzymala klasa 1 podstawowki do liceum i zmarla smiercia naturalna. Potem kilka sztuk na zasadzie "co bylo w granicach budzetu w najblizszym hipermarkecie" ale stalowki zmieniane u s.p. Pana Mariana ratujacego piora na Szpitalnej w Krakowie. Nastepnie dostalam tego biednego travellera w zestawie prezentowym. To akurat byl prezent od przemilej Pani, ktora przyjaznila sie z moja mama i ciocia a zostawila pewne drobiazgi dla rodziny i znajomych, kiedy dowiedziala sie, ze ma raka i zostalo jej jakies 2 lata. Przez kilka miesiecy nawet do piora nie zagladalam, bo robilo mi sie smutno, ale w koncu zaczelam nim pisac i gdybym wybierala dla siebie, to raczej inna stalowke. Nastepnie pioro zniknelo w tajemniczych okolicznosciach i spisalam je na straty. Znalazlam je miesiac temu przy porzadkowaniu szafy krewnej z demencja, ktora juz nie moze mieszkac sama. Jak do mnie wrocilo, czemu i ja nie mialabym wrocic do pisania? Ostatecznie trafilam na forum mocno okrezna droga.

 

Przepraszam za brak polskich znakow, pisze na telefonie, ktory je dziwnie koduje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...