Skocz do zawartości

Schaffer prelude dokupienie stalówki F


blaszqu

Polecane posty

Heja! 

Ledwo co zostałam właścicielką przepięknego pióra Schaffer Prelude Cobalt Blue Rose Gold ze stalówką M i niestety stwierdzam, że chyba wolałabym cieńszą stalówkę ☹️Mocno wodniście pisze Mka, szczególnie na papierze w notatniku, którego używam najczęściej. Pióro wypróbowałam już, więc nie bardzo mogę je oddać, dlatego zastanawiam się czy jest opcja dokupienia samej stalówki w kolorze różowego złota. Łatwo nie jest, póki co na stronie producenta znalazłam wszystkie inne kolory prócz tego, a moje poczucie estetyki nie pozwala mi połączyć wszystkich kolorów złota w jednym piorze :)) 

Czy ktoś mógłby mi coś podpowiedzieć, gdzie się kierować? A może dziwnym trafem ktoś ma do sprzedania właśnie taka stalówkę? 
Będę wdzięczna za rady. Chciałam mieć pióro idealne a wyszło jak zwykle, buuu

A.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, blaszqu napisał:

Heja! 

Ledwo co zostałam właścicielką przepięknego pióra Schaffer Prelude Cobalt Blue Rose Gold ze stalówką M i niestety stwierdzam, że chyba wolałabym cieńszą stalówkę ☹️Mocno wodniście pisze Mka, szczególnie na papierze w notatniku, którego używam najczęściej. Pióro wypróbowałam już, więc nie bardzo mogę je oddać,

 

 

umyj je dobrze i oddaj. Jeśli nie ma żadnych rys ani brakujących metek to powinni bez problemu Ci przyjąć. to tak jakbyś kupiła buty i chwilę je ponosiła w domu na dywanie - nie ma śladów użycia, a były przymierzone

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...