Skocz do zawartości

Podstawka pod pióro


Polecane posty

Witam,

chodzi mi po głowie zakup podstawki pod pióro wieczne. Jesli ktoś wie gdzie takie coś dostać lub jesli ktoś trudni się wykonywaniem takich produktów, ma na sprzedaż to proszę o kontakt:) 

jedyne co znalazłem na internetach ciekawego to 

https://www.luxuryproducts.pl/podstawka-na-dlugopisy-piora.html

interesują mnie proste kształty raczej, aby ładnie wyglądało na biurku i bezpiecznie pilnowało pióra przed sturlaniem się na podłogę. Także za rzeźbione delfiny wilki czy inne arcydzieła dziękuje:)

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Ipielgrzym napisał:

No te koziołki Marcinie wyglądają ciekawie :) a nie boisz się ze jak będziesz pióro odkładał, brał, odkładał, brał to porysujemy sobie pióro? 
 

Drewniane podkładki tez się prezentują całkiem fajnje....muszę przemyśleć temat i chyba coś sobie sprawić 😋

Wiesz, mam ponad 40 piór i co parę dni zmieniam te dyżurne stojące na biurku. Tak więc częstotliwość brania i odkładania poszczególnych egzemplarzy jest niewielka. No i dodatkowo mam jeszcze 2 stojaki Pelikan z plexi, więc one potencjalnie jeszcze mniej rysują. Ale 2 koziołki też stoją, a że mają pewnie z 80 albo i 100 latek, więc ich krawędzie już nie są już takie ostre...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...