Skocz do zawartości

Pioro dla kobiety


Buka

Polecane posty

Trzy i pół roku temu kupiłem Cross Botanica Czarny Pierwiosnek – moim zdaniem bardzo ładne i dobrze piszące pióro, ale ma wadę (powiedziałbym że fabryczną) – barwnik blednie po czasie. Po półtora roku od zakupu wymieniałem korpus i skuwkę w ramach rękojmii (wymiana bez problemów), ale teraz znowu jest wyblakłe. Przed zakupem warto by poczytać, czy nadal mają ten problem, czy może już to poprawili, oraz czy inne modele Botaniki też takie są...

Po dwu latach od wymiany znowu wygląda to tak jak na fotce http://chamera.eu/fotki/botanica2.jpg

Przy piórze za ponad 300 zł taka wada jest wkurzająca...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do okazjonalnego stosowania proponowałabym pióro zakręcane, trochę większa pewność, że nie zaschnie. Pelikan M200 chociażby. 

Lub coś z japońskich, Platinum Procyon, one mają wprawdzie swój system naboi, ale atramenty mają spoko. System niezasychania przez nich stosowany też będzie na plus, jeśli pióro ma być sporadycznie stosowane. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Buka napisał:

M200 odpada. Nie podoba mi sie :)

Nie przesadzajmy tez z tym "okazjonalnym stosowaniem". Priorytet to raczej cos co wyraznie podkresli kobiecy charakter piora.

Tej wersji trudno zarzucić brak kobiecego charakteru ;)

Pioro-wieczne-PELIKAN-M200-Pastel-Green.

Zdjęcie z https://wiecznepiora.eu/pl/p/Pioro-wieczne-PELIKAN-M200-Pastel-Green-Edycja-specjalna/4276

Edytowano przez Ice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...