Jump to content

J. Herbin Bleu Myosotis

PaJaC
 Share

Recommended Posts

Producent: J. Herbin

Seria, kolor: Bleu Myosotis

Pióro: Jinhao 992 <F>

Papier: ksero no-name

Parametry techniczne:

Przepływ:  doskonały

Lepkość: bardzo dobra

Przebijanie: zauważalne na tanim papierze 

Cieniowanie: zauważalne

Strzępienie: niezauważalne

Nasycenie: dobre

RNIMRsV.jpg

Hlyxmjz.jpg

2ds8Jr1.jpg

8pCArz0.jpg

ITr6L2n.jpg

Bx6OEEW.jpg

24Cz20T.jpg

qddzFlV.jpg

W prezentacji atramentów bardzo ważne jest przedstawienie koloru. U Ciebie jest pasja w pokazaniu atramentu, ale niestety brak warsztatu fotograficznego. A to powoduje, że jeśli ktoś kto spojrzy na taką recenzję to niewiele dowie się o kolorze atramentu.

To właśnie problem mojego aparatu, ale nawet jeśli, to kategoria grafika google jest wypchana testami tego atramentu. Głównie miałem na myśli moją opinię i spostrzeżenia ;)

Edited by PaJaC

Recenzje fajne, ale kolory wydają się mało wiarygodne :)

Generalnie wynik mi się podoba, ale może warto dodawać zdjęcia "porównawcze" z innymi atramentami o podobnym kolorze? To by ułatwiło ocenę koloru.  Niektóre recenzje zawierają np. zdjęcie kartki gdzie autor na jednej stronie dopisuje kolejną linijkę kolejnym np. niebieskim atramentem. Z każdą recenzją taka baza porównawcza się powiększa. 

• 3 weeks later...

Radzę unikać tego atramentu!

Od paru dni robię test na słońcu. J. Herbin umarł jako pierwszy po dwóch dniach na dworzu po kolorze nie było ani śladu, teraz trzyma się już tylko linia w lekko bordowym kolorze (coś jak bardzo słaby ślad po atramencie galusowym)

Edited by PaJaC

• 7 months later...

"To kolor nudnej menopauzy!" - bezcenne 😂 czytam Twoje wpisy i jak dla mnie to zajebiście dzielisz się swoimi uwagami i spostrzeżeniami 🤩 Zdjęcia też spox, bo mają pokazać kolor, a nie służyć za obraz do modowego magazynu 😜 No i dzięki bardzo za muzyczkę 🥰