Skocz do zawartości

„Polska Walczącą” w Pelikanie


Polecane posty

Dziś dzień w którym jedno zaskoczenie goni drugie, a wszystkiemu winna „Pralnia” z Chorzowa która mi brudy oddała. 
m.in. 500nn 

ma niestety imię na klipsie, myśle ok, przekręcę klips i po problemie, ale nie! Klips ma rowki i pasuje tylko w jedno miejsce. 
To ci czort! 
Aż tu nagle logo na stronie wewnętrznej... 

Patrz sam ;) 

ps. Przemek to prawdziwy Maister! 
Ołówek był pęknięty i już myślałem że zostanie jeno rekwizytem, a tu patrz. Działa ;) 

8-DAB1-B45-A72-E-406-E-AAF8-1679-A559-AE

C59-EA293-14-DF-41-DE-A0-D2-4-C72055-EB4527437-BB-9-ADE-42-A0-A69-A-5-FE50-BE2-D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytując klasyka : "Nasi tu byli " ;-)

Swoją drogą ciekawostka z tym nacinanym klipsem... Sprawdziłem w swoich D450 (zwyczajnych, ze skuwką niemetalową) - i w nich klips nie jest nacinany. Przyszło mi do głowy, że może chodzić o to, żeby klips się nie obracał, bo porysuje skuwkę (a dokładniej pozłotę na skuwce...). No i w moich nie ma żadnego znaczka na rewersie klipsa ...

Mo a umiejętności i fachowość szefa piórowej Polikliniki Chorzowskiej są powszechnie znane, więc jak zwykle "Chapeaux!"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, MarcinEck napisał:

 

Swoją drogą ciekawostka z tym nacinanym klipsem... Sprawdziłem w swoich D450 (zwyczajnych, ze skuwką niemetalową) - i w nich klips nie jest nacinany. Przyszło mi do głowy, że może chodzić o to, żeby klips się nie obracał, bo porysuje skuwkę (a dokładniej pozłotę na skuwce...).

Haaaa patrz proszę to 

872-EEE6-C-10-CB-42-B9-9711-38698-EB803-

Na ołówku sobie mogłem klipsem zakryć grawerunek ;) 

Dedukcja u Ciebie jaka u Poirota 

Czyżbyś miał jeszcze logikę w szkole? 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Bukowski napisał:

Mało? 
 

Myślałem że Ty tak ironicznie... ;-)

Czyli - długopis ma klips nienacinany - i pewnie dlatego zarysował on skuwkę,, a pióro ma nacinany, skuwka nieporysowana, ale z grawerunkiem personalizacyjnym... czy tak?

1 godzinę temu, PaJaC napisał:

Czy na innych forach obcojęzycznych zdarzały się podobne "znajdźki"?

Nie spotkałem, ale niewykluczone, że takie dziwolągi były też omawiane na innych forach (czytuję 2 ogólnoświatowe po angielsku, do tego jedno francuskojęzyczne i jedno hiszpańskojezyczne). Pogrzebię w nich jeszcze pod tym kątem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MarcinEck napisał:

Myślałem że Ty tak ironicznie... 😉

Czyli - długopis ma klips nienacinany - i pewnie dlatego zarysował on skuwkę,, a pióro ma nacinany, skuwka nieporysowana, ale z grawerunkiem personalizacyjnym... czy tak?


Tylko ze to nie długopis o ołówek a reszta się zgadza ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...