Skocz do zawartości

Witam Serdecznie!


UrbanUszat33

Polecane posty

Piórami pisałem w szkole średniej, a parę miesięcy temu powróciłem do starego nałogu. Niemal wszystkie pióra w mojej kolekcji pochodzą z Państwa Środka. Od lewej i przodu:

Jinhao Spirit Snake F Srebrne

Jinhao Leopard F Złote

Jinhao 688 F Srebrne z zielonym kryształem (Moje ulubione)

Jinhao 911 EF

You Ping 530 - No name za 7zł z darmową wysyłką. Taka nazwa była podana na aukcji. Pisze całkiem nieźle.

Hero 6006 F

Jinhao 9035 F Drewniane

Jinahao X450 F Niebieskie

Jinhao 1000 F Bursztynowe

 

Lubię ciężkie pióra, w których środek ciężkości przesunięty jest na tył, jak w Leopardzie. Lżejszymi też nie pogardzę, ale im pióro lżejsze, tym cieńszą powinno mieć stalówkę. Normalnie preferuję F. Jeśli o atrament chodzi to piszę czarnym Parkerem Quink oraz ciemnozielonym Pelikanem 4001. Nie pogardzę też czarnym atramentem Hero.

Oto link do zdjęcia przedstawiającego moją kolekcję, niestety jest większe niż dozwolone 2MB.

https://drive.google.com/file/d/1KGcj2nExfOEM6CbyfGWYMpCRPKj3s3S_/view?usp=sharing

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

Trochę tych Chińczyków masz :D Witaj na forum.
Ja z Jinhao mam tylko x450 i pisze mi się nim bardzo dobrze. Teraz zamówiłem sobie 2 inne ale nie pamiętam co to dokładnie (zanim przyjdzie z ali to trochę wody w Wiśle upłynie ;))
PS. Fotkę możesz wstawić korzystając z zewnętrznego serwisu jak np. Imgur i osadzić to na forum.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...