Skocz do zawartości

Kałamarz podróżny


Polecane posty

Szukam kałamarza który ciężko będzie stłuc, takiego podróżnego. Wspaniale by było abym widział w nim poziom atramentu, ale nie jest to wymagiem przy zakupie. Niekoniecznie musi to być kałamarz, może być inny flakon ważne żeby był nie gniotsa nie łamiotsa. Niedawno dwulatek wspinał się na regał stając na moim plecaku by ściągnąć chipsy i omal nie dostałem zawału jak to zobaczyłem. Teoretycznie pióro na naboje rozwiązywało tą sprawę definitywnie w podróży, ale ostatnio zmieniłem je na tłoczkowe. Na razie z braku takiego jeżdżę z dwoma piórami, na wszelki wypadek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz sobie sprawić coś takiego jak Pineider Travelling Inkwell jak masz te 100zł. Jak nie masz, to pozostaje np. buteleczka atramentu Diamine 30ml.

https://www.amazon.pl/Pineider-Filler-ekspres-podróżny-wieczne/dp/B07N414N8Q/ref=sr_1_1?__mk_pl_PL=ÅMÅŽÕÑ&dchild=1&keywords=Pineider&qid=1616064301&sr=8-1

Edytowano przez heyahero
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, że koledze @Pinky chodziło w dużej mierze o wytrzymałość tego "kałamarza", więc moim zdaniem wszelkie szklane pojemniki raczej odpadają. Ja polecałbym to https://agtom.eu/butelki-i-pojemniki/308426-pojemnik-zakrecany-20ml.html

- grube ścianki, mocne tworzywo, szeroka otwór, więc nie będzie żadnego problemu z zatankowaniem pióra, dość pojemne i jeśli jest szczelne tak jak napisali w opisie, to będzie raczej niezniszczalne. No i cena raczej z tych akceptowalnych ;)

Edytowano przez Ice
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...