Skocz do zawartości

Włoskie nowości


tom_ek

Polecane posty

Lubię włoskie pióra. No, może to za dużo powiedziane, podobają mi się. Niektórym z Was pewnie też się spodobają - nowe Leonardo Momento Zero Grande w wykończeniach Pura, najbardziej do gustu przypadł mi Anthracite Grey Gold:

7789654200_1613652980.jpg

 

2453511600_1613652983.jpg

 

I nowość, tj. reaktywowana marka Radius, model Superior Primissima, szkoda tylko, że stalówki od Jowo i cena z kosmosu - pół tysiąca ojro. Swoją drogą przy takiej kwocie nie powinno być żadnych dróg na skróty i imprinty należało stemplować, a nie wyżynać ordynarnie ploterem laserowym, bo to nie wygląda najlepiej:

4722122700_1613653385.jpg

6022234500_1613653388.jpg

 (Zdjęcia ze sklepu fontoplumo)

 

 

Edytowano przez tom_ek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.02.2021 o 14:04, tom_ek napisał:

Lubię włoskie pióra. No, może to za dużo powiedziane, podobają mi się. Niektórym z Was pewnie też się spodobają - nowe Leonardo Momento Zero Grande w wykończeniach Pura, najbardziej do gustu przypadł mi Anthracite Grey Gold:

7789654200_1613652980.jpg

 

2453511600_1613652983.jpg

Tomek będziesz brał pod uwagę zakup tego pióra? 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tom_ek napisał:

Mam w planach kolejne Momento Zero, tym razem w wersji Grande, może nawet ten model, ale nie w najbliższej przyszłości (przed nim na liście jest parę przedwojennych).

Jeśli będziesz zamawiał to daj znać, również zastanawiam się nad zakupem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 8 months later...

Właśnie zastanawiałem się nad piórem z pierwszego obrazka tego tematu, ale ta cena za zwykłą stalową stalówkę Jowo to za dużo dla mnie. Można mieć podobne właściwości pisarskie za 200 zł (pióro Jinhao plus stalówka Jowo nr 6). Te 1300 zł za wygląd pióra to za dużo dla mnie. A stalówki Jowo nie lubię aż tak. Szkoda, bo wygląd bardzo ładny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...