Skocz do zawartości

Powitanie


marcin7

Polecane posty

Witam wszystkich. Jak mój nick wskazuje mam na imię Marcin. Przygodę z piórami zacząłem dawno temu w szkole podstawowej 😀 oczywiście pierwsze pióro było chińskie i dokładnie go nie pamiętam. Potem pisałem niemieckimi tanimi piórami z marketu na naboje. Następnie było kilkanaście lat przerwy i do pisania piórem wróciłem rok temu. Zaczęło się od parkera im i poszukiwania atramentu czytając forum 😀 obecnie pisze platinium preppy i atramentem Monte Verde blue dokumentalnym. 

 

 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Imienniku,

Wygląda na to, że zarażony zostałeś piórozą. Choroba niegroźna dla organizmu, groźna dla portfela :-).

Więc witaj, czytaj Forum, zadawaj pytania, pisz o swoich wrażeniach i doświadczeniach piórowych, notesowych i atramentowych...

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W pracy mam trochę pisania i teraz żałuję że wcześniej nie wróciłem do pisania piórem 😭 na razie preppy daje radę i jestem zadowolony, ale chyba każdy szuka świętego graalu. Na razie stalówka f i chcę przejść na ef 😀 tylko czekam kiedy dokończy żywota. Ale na to się nie zapowiada, bo po upadku stalówka się wygięła, ale brutalnie nadalem jej początkowe kształty i dalej pisze 😂

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, marcin7 napisał:

Na razie stalówka f i chcę przejść na ef 😀 tylko czekam kiedy dokończy żywota. Ale na to się nie zapowiada, bo po upadku stalówka się wygięła, ale brutalnie nadalem jej początkowe kształty i dalej pisze 😂

Nie doczekasz. Prędzej się cała reszta pióra rozpadnie. Wtedy możesz kupić pisak Preppy za pół ceny pióra i przełożyć stalówkę. :P

EF w Preppy jest dużo mniej gładkie przy pisaniu niż F. Moim można nawet zadrzeć papier przez nieuwagę. Słychać je bardzo dobrze, mniej więcej jak ołówek. Wypróbuj przed zakupem jeśli możesz, wielu osobom jednak EF nie odpowiada a F wręcz wychwalają. I Fką można też w miarę komfortowo pisać odwrotnie, a odwrócone EF ma linię cienszą od włosa, jest ostre jak igła i może przerywać.

Edytowano przez derywat
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...