Skocz do zawartości

Waterman C/F


Ariesbokser

Polecane posty

2 minuty temu, Ariesbokser napisał:

Bardzo dziękuję :)15$ a dzisiaj? jaka może być orientacyjna wartość?

Kolego, z całym szacunkiem, ale my tu nie wyceniamy piór. Forum ma zupełnie inny charakter. To nie jest portal aukcyjny. Chcąc dowiedzieć się ile jest warte pióro (teraz wreszcie przejrzałem Twoje zamiary) wystaw je na którymkolwiek portalu aukcyjnym, jest ich wiele (z opcją licytacji) i jak to mówią rynek zweryfikuje wartość pióra. Tyle w temacie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą, Pablo napisał:

Kolego, z całym szacunkiem, ale my tu nie wyceniamy piór. Forum ma zupełnie inny charakter. To nie jest portal aukcyjny. Chcąc dowiedzieć się ile jest warte pióro (teraz wreszcie przejrzałem Twoje zamiary) wystaw je na którymkolwiek portalu aukcyjnym, jest ich wiele (z opcją licytacji) i jak to mówią rynek zweryfikuje wartość pióra. Tyle w temacie.

Rozumiem i szanuję charakter portalu. Jestem użytkownik innych podobnych od wieku lat. Pióro mam o wiele dłużej a od jakiegoś czasu używam go na co dzień. W moim wpisie nie ma czego przeglądać. Pytanie przyszło mi do głowy już wcześniej i nie znalazłem odpowiedzi na znanych mi portalach aukcyjnych. Nie chcę też wystawiać fikcyjnej aukcji z oczywistych względów. Tyle w temacie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Ariesbokser napisał:

Dzień dobry wszystkim, to mój pierwszy post więc przepraszam za ewentualne uchybienia regulaminu. Od wielu lat jestem właścicielem pióra o którym niewiele zdołałem się dowiedzieć poza nazwą/modelem. Pomożecie?

IMG_20210130_160251_copy_800x800.jpg

Chętnie pomogę: pióro jest tyle warte ile ktoś ci zechce zapłacić. To nie sztabka złota Au 999,9.

Mam nadzieję, że pomogłem w "wejściu smoka".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że można. Dziwi mnie jednak, że nie znalazłeś odpowiedzi na portalach aukcyjnych. Wpisałem "Waterman C/F" w wyszukiwarkę eBay'a i pojawiło się sporo wyników. Kosztowne ono niestety nie jest, zestawy z długopisem w oryginalnym pudełku kosztują koło 400 zł.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Ariesbokser napisał:

Widziałem takie aukcje ale żadnej gdzie byłoby tylko pióro i dokładnie takie jak moje.

Druga aukcja po wpisaniu "Waterman C/F" w wyszukiwarce eBay: https://www.ebay.pl/itm/True-Vintage-WATERMAN-C-F-Fullfederhalter-mit-18Kt-Goldfeder-L55/373129600761?hash=item56e041def9:g:q~AAAOSwfD9fIBcY

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...