Skocz do zawartości

Nowy Pelikan Edelstein Golden Beryl Ink of the Year 2021


_Pióromaniak_

Polecane posty

Atrament wygląda bardzo ładnie w butelce i na zdjęciu.

Obawiam się jednak, że "w praniu" okaże się nieco zbyt blady (taki był "Amber:). (Ale chętnie bardzo oglądnę próbki pisania...)

No i drobinek osobiście się boję... z pewnością nie wlałbym takiego atramentu do jakiegoś cennego pióra...

To oczywiście moje osobiste opinie...

Ale piórko w tym kolorze - całkiem całkiem...:-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MarcinEck napisał:

Atrament wygląda bardzo ładnie w butelce i na zdjęciu.

Obawiam się jednak, że "w praniu" okaże się nieco zbyt blady (taki był "Amber:). (Ale chętnie bardzo oglądnę próbki pisania...)

No i drobinek osobiście się boję... z pewnością nie wlałbym takiego atramentu do jakiegoś cennego pióra...

To oczywiście moje osobiste opinie...

Ale piórko w tym kolorze - całkiem całkiem...:-)

Hej Marcin!

Wiele zależy od papieru, ale gdy nowy Edelstein się pojawi, sprawdzimy i pokażemy zdjęcia :).

Pozdrowienia,
Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Krzysiek_W napisał:

Mnie zaskakuje że jest atramentem roku 2021, który dopiero od 8 dni jest w naszych kalendarzach. Czy to oznacza że już nie będzie żadnego nowego atramentu w tym roku? :)

Hej Krzysiek,

tego do końca nie wiadomo. W tamtym roku mieliśmy premierę Edelsteina Moonstone, a potem w II połowie roku pojawił się 4001 pink :). Pelikan ma złotą passę od ubiegłego roku z nowymi modelami, więc jestem bardzo, bardzo ciekaw kolejnych premier. Niedługo powinniśmy zobaczyć nową wersję M800 :).

Marcin

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ArielN changed the title to Nowy Pelikan Edelstein Golden Beryl Ink of the Year 2021

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...