Skocz do zawartości

Cześć!


Karo

Polecane posty

Od lat tu zaglądam i w końcu postanowiłam wyjść z cienia.

Moja przygoda z piórami zaczęła się w podstawówce. Od nauczycieli słyszałam, że nie mogę pisać piórem, bo jestem leworęczna. W domu pisałam pierwszym Hero, a po nim przyszedł czas na Parkera Vector. Do szkoły "przemycałam" wersję kulkową - do dziś żałuję tego kompromisu ;) W liceum nadal słyszałam, że pisanie piórem trzymanym w lewej ręce jest osobliwe, ale na tym się kończyło i nikt już sobie zakazami głowy nie zawracał. Studia to czas kolejnych Vectorów i Jinhao x750. 

Aktualnie mam na pokładzie dwie Lamy (Vista i Safari), Pilota MR, Sheaffera VFM, Watermana Allure, TWSBI GO oraz kilkanaście chińskich piór różnej maści i kalibru. 

Lubię stalówki F. A uczniom powtarzam, że do tego, co mówią nauczyciele należy podchodzić krytycznie. Zwłaszcza, jeśli rzecz dotyczy leworęczności i wiecznych piór ;) 

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 4.01.2021 o 18:09, Klerk napisał:

Witam serdecznie! Dobrze rozpoczęłaś Nowy Rok :)

Po prostu.... Jesteś Wielka !!  Oni teraz tak mówią, i to jest dobre ;)

Bardzo dziękuję! Niespecjalnie przywiązuję znaczenie do dat, przełomów i tego typu sytuacji, ale uznałam, że dzięki tej aktywności mogę się dużo więcej nauczyć. I jeszcze dobrze bawić. Najlepiej! ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 5.01.2021 o 20:41, Ann_gd napisał:

A czujesz różnicę przy stalówkach dla leworęcznych i normalnych? Jeden leworęczniak przeze mnie zarażony, mówi, że jest trochę inaczej, ale radzi sobie i z takimi i z takimi :)

 

Nigdy nie miałam okazji pisać stalówką dla leworęcznych. Pewnie nie połapałabym się co i jak ;) 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...