Jump to content

Gwiazdkowe zdobycze - pochwalcie się :)

Ann_gd
 Share

Recommended Posts

Wiem, wiem... te Święta są inne niż wszystkie, natomiast znaleźć ciut normalności można zawsze i wszędzie.

Pochwalcie się, jak byliście grzeczni w tym roku :)

O dwóch czarnych wiedziałam, że dostanę, a Pelikan jest absolutnym zaskoczeniem, niebywałym i specjalnym redface

bs1M4UZ.jpg

Ja byłem bardzo niegrzeczny, na tyle niegrzeczny, że mam czołowe miejsce na czarnej liście p. Mikołaja Świętego z dopiskiem: nie znam człowieka!

A mimo tego Pani Żona upchnęła pod choinką Leuchtturma1917 całego w liniach, z piaskowo-zielonkawą, twardą okładką i czerwonymi akcentami oraz bombastycznie "wintydżowy" brulion z lat odległych!

dqOsBny.jpg

2 godziny temu, Pablo napisał:

Czyżbyś kolekcjonowała tylko czarne pióra ;) ?

Że też nikt jeszcze na to nie wpadł :P niestety, imgur mi nie działa, nie mam jak wrzucić zdjęć, że jednak nie tylko czarne...

edit: działa, nie tylko czarno-czarne, ale różne zdobycze też mam, prezentowe, kupione...

Sjnyh4o.jpg

Edited by Ann_gd

44 minuty temu, Ann_gd napisał:

Że też nikt jeszcze na to nie wpadł :P niestety, imgur mi nie działa, nie mam jak wrzucić zdjęć, że jednak nie tylko czarne...

edit: działa, nie tylko czarno-czarne, ale różne zdobycze też mam, prezentowe, kupione...

Sjnyh4o.jpg

Za tego rotringa to masz u mnie ogromnego plusa w kategorii "ułańska fantazja" :P

Miałem ten sam problem z tym Rotringiem (który dał mi znajomy i o którym zapomniałem do niedawna) i z Faber-Castell Scribolino!

**Jak zawsze, przepraszam za błędne tłumaczenia, tym razem dzięki uprzejmości DeepL**

Oryginalnie w języku angielskim:

I had the same problem with that Rotring (which a friend gave me and which I forgot about until recently) and with the Faber-Castell Scribolino!

1 godzinę temu, poorpióro napisał:

Ale podoba mi się jak podwajasz te Kaweco...

**Jak zawsze, przepraszam za błędne tłumaczenia, tym razem dzięki uprzejmości DeepL**

Oryginalnie w języku angielskim:

But I like how you double up those Kaweco's...

muszę, bo są różne wersje... ;)

Dnia 26.12.2020 o 16:46, heyahero napisał:

Ja byłem bardzo niegrzeczny, na tyle niegrzeczny, że mam czołowe miejsce na czarnej liście p. Mikołaja Świętego z dopiskiem: nie znam człowieka!

A mimo tego Pani Żona upchnęła pod choinką Leuchtturma1917 całego w liniach, z piaskowo-zielonkawą, twardą okładką i czerwonymi akcentami oraz bombastycznie "wintydżowy" brulion z lat odległych!

dqOsBny.jpg

Kilka miesięcy temu, na forum pojawił się temat związany z Twoim postem, w którym zamieściłem również własne zeszyty/bruliony - pozostałości z lat minionych.....

• 7 months later...