Skocz do zawartości

Jakiego atramentu dziś używasz?


ArielN

Polecane posty

  • Odpowiedzi 449
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

ostatnio od kolegi z zupełnie innego forum dostałem dwie próbki. jedna to ******, a droga to ******. a nie, to słowa podstawowe.

pierwszy to pelikan edelstein amethyst i jego jeszcze nie jadłem, bo z fioletów wziąłem się za bary z J.Herbinowym fioletowym fiołkowym, którego próbkę odlałem jeszcze we wrześniu od przeszanownego kolegi Kebabożercy. więc dziś umyłem mb22 z Piterowego callafiora olivastre i zapodałem w trzewia tego pisarskiego lewiatana irolską zieleń od montblanka, bo pomyślałem, że takie rzeczy powinny zostać w rodzinie. jakie pierwsze wrażenia? no! w końcu zieleń bez turkusu. to mnie się podoba! aczkolwiek okiem bez uzbrojenia różnicy między nim, a zielenią leśną od diaminów nie widać. znaczy widać, ale nie zawsze, zależy od papieru, światła, pióra, pory dnia i tego czy przewiesiliśmy palto na niższy wieszak.

 

2015-04-15.jpg

 

górny kajet z lidla, dolny z leklerka.

 

chromatogram do góry ciągnięty wodą, w bok r-rem propan-1-olu 32,5% i etanolu 18% i czegoś jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Zapewne ten od od Ani :-) Tylko się jej przyznaj! ;-)))) A ja do swojego nowego nabytku zatankowałem ulubione Diamine Grey.

Ten ode mnie :P, którym również i Ania pisała od kilku miesięcy. Aż na Penszale zdecydowała się kupić swoją flaszkę czym od razu Ci się pochwaliła.

 

I rzeczywiście - pisałem nim dzisiaj. Na zmianę z KWZ Ink Zielonym Galusowym nr 2, celem wypisania go do końca z pióra, które od razu przepłukałem przed urlopem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś zalałam Sheaffera Pelikanem 4001 briliant black, wczoraj po myciu zatankowałam Quink black, ale nie podobało mi się pisanie na szaro. Marzy mi się czarny atrament do cienkiej kreski, który będzie naprawdę czarny. I nie zrujnuje mi budżetu. Podobno marzenia się spełniają.

Edytowano przez vela44
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałem od Lisy kilka czarnych próbek Noodlersa: Bulletproof Black, Ellis Island, Black Matter, Zhivago. Do tego jeszcze Platinum Black. Zestawiłem to z Pelikanem 4001 Brilliant Black i czarnym Reformem i... na razie rządzi Noodlers Black (bulletproof) a zaraz potem Pelikan 4001 Brilliant Black. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.


×
×
  • Utwórz nowe...