Skocz do zawartości

Pióra Montblanc Limited Edition


Polecane posty

Witam wszystkich serdecznie. Chciałbym kupić na wyjątkowy prezent pióro Montblanc z jednej z limitowanych edycji. Czy ktoś może podpowiedzieć gdzie takie kupić? W Polsce oczywiście w sklepie Montblanc. Ale tam nie mają wszystkich modeli. Może jaki,ś sklep online, ale taki godny polecenia i pewny. Dziękuje za podpowiedzi. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lat kupowałem pióra na Amazonie. Nigdy się nie zawiodłem. Sprawdź tylko jak sprzedawca pakuje, bo z tym bywa różnie. Korzyść z zakupów na Amazonie to częstokroć szybszy transport niż przesyłki krajowe. 2 tygodnie temu kupiłem skórzane etui do pióra wiecznego, nie dość, że razem z transportem dałem 2/3 ceny tej jaką wołają za to samo etui w Polsce, to jeszcze ciekawostka - zrobiłem przelew w środę, a w czwartek kurier przyniósł mi paczkę!!! Poza tym masz prawo do zwrotu bez podawania przyczyny i to bezpłatnie. Jedyna sprawa do dogadania - to opakowanie. Jak wspomniałem z tym bywa na Amazonie różnie. Trzeba w opcjach sprzedaży poszperać i sprawdzić. 

A odnośnie Montblanc jest spory wybór i zmienia się to dynamicznie. Myślę, że przed Świętami B.N. coś Ci się uda ustrzelić. 👍

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Amazonie sprzedaja tez falszywki falszywe konta wydajace sie ok. Ja jak kupowalem z Amazonu to tylko faktycznie z magazynow Amazon, czyli sprzedawca byl Amazon, a nie jakies prywatne konto z niby dobrymi opiniami. Generalnie na Amazonie potrafia odchodzic wieksze szwindle niz na ezatoce. Tak wynika z mojego researchu. 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...