Jump to content

Cześć wszystkim!


Legion
 Share

Recommended Posts

Cześć wszystkim,

Widząc ile ludzi się przedstawia postanowiłem, że przedstawię się i ja. Jestem, zdaje mi się, nieco młodszy niż większość osób na tym forum jednak mam nadzieję, że nie będzie stanowiło to problemu.

Moja (wznowiona) przygoda z piórami zaczęła się około 1,5 roku kiedy to, rozpoczynając liceum, postanowiłem po długiej przerwie zakupić pióro. Wybór padł na Parkera IM który niestety po paru miesiącach użytkowania przestał ze mną współpracować i brał przerwy w podawaniu atramentu na papier kiedy tylko miał na to ochotę. Pomimo tego używać go nie przestałem aż do tegorocznych wakacji. Wtedy to, przeszukując dom rodzinny, znalazłem Watermana niegdyś należącego do mojego taty a teraz kurzącego się w szufladzie. Postanowiłem dać mu szansę i, jak się okazało, działał nadal wyśmienicie. To zapoczątkowało jeszcze większe zainteresowanie tematem narzędzi piszących i doprowadziło do tego, że bez pióra nie ruszam się już nigdzie. Pozdrawiam wszystkich pióromaniaków!

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.11.2020 o 22:49, Legion napisał:

...znalazłem Watermana niegdyś należącego do mojego taty a teraz kurzącego się w szufladzie. Postanowiłem dać mu szansę i, jak się okazało, działał nadal wyśmienicie. To zapoczątkowało jeszcze większe zainteresowanie tematem narzędzi piszących i doprowadziło do tego, że bez pióra nie ruszam się już nigdzie....

To jest bezcenne, życzę temu Waterman'owi aby kiedyś, kiedyś..., trafił do rąk trzeciego pokolenia :). Witam serdecznie! 

Link to comment
Share on other sites

No to witaj! Chwali się, że nie dałeś za wygraną ;) Życzę, abyś nie wpadł na drugi biegun jak niektórzy, w gorączkę zakupową 😅

Dnia 28.11.2020 o 18:09, Klerk napisał:

To jest bezcenne, życzę temu Waterman'owi aby kiedyś, kiedyś..., trafił do rąk trzeciego pokolenia :). Witam serdecznie! 

Oby!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...