Skocz do zawartości

Dobry wieczór Wszystkim


KarolinaSz

Polecane posty

Dobry wieczór wszystkim, jestem początkująca w tej materii :)

Przedstawię się krótko 

Mam 30 lat i od około dwóch lat posługuję się w pracy piórem, w piórniku mam kilka piór no name, jednego budżetowego Pelikana, pióro Herlitz do pisania italicą i Noodlersa Standard Flex którego nabyłam parę dni temu :)

Pozdrawiam - Karolina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, to chyba pierwsza kobieta, która podała swój wiek w powitalnym poście. Super 😁

Witaj na forum. Świetnie, że piszesz piórem i ma ich sporą gromadkę. Jako wielbiciel Pelikanów zapytam, jakiego masz ptaszka? 🥰

Przy okazji możesz pochwalić się tym Herlitzem, bo mnie też zaciekawił.

 

PS. Przyszykuj portfel na wydatki związane z kolejnymi piórami i... atramentami 😅

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 2.09.2020 o 21:35, Akszugor napisał:

Hm, to chyba pierwsza kobieta, która podała swój wiek w powitalnym poście. Super 😁

Witaj na forum. Świetnie, że piszesz piórem i ma ich sporą gromadkę. Jako wielbiciel Pelikanów zapytam, jakiego masz ptaszka? 🥰

Przy okazji możesz pochwalić się tym Herlitzem, bo mnie też zaciekawił.

 

PS. Przyszykuj portfel na wydatki związane z kolejnymi piórami i... atramentami 😅

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, KarolinaSz napisał:

 

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie :)

Pelikan jakim piszę to jazz - juz bardzo wytarty i sfatygowany ale dopiero jak trochę nim podpisałam to stalówka zaczęła przyjemnie pisać a pióro Herlitza do kaligrafii to my pen style. 

Z wiekiem się nie ukrywam, mentalnie poczuwam się juz na 40tkę ;)

 

 

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.09.2020 o 21:43, KarolinaSz napisał:

Pelikan jakim piszę to jazz - juz bardzo wytarty i sfatygowany.....

I znowu po wtóre: To zabawne:), bo mnie na forum sprowadziła właśnie przygoda z parą ptaszków P. Jazz i to dosłownie parą, jeden damski, drugi męski;), szkoda że te dobre piórka tak szybko się wycierają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Dnia 13.09.2020 o 21:43, KarolinaSz napisał:

Dziękuję wszystkim za miłe powitanie :)

Pelikan jakim piszę to jazz - juz bardzo wytarty i sfatygowany ale dopiero jak trochę nim podpisałam to stalówka zaczęła przyjemnie pisać a pióro Herlitza do kaligrafii to my pen style. 

Z wiekiem się nie ukrywam, mentalnie poczuwam się juz na 40tkę ;)

 

 

Wyluzu, jedna Babcia na forum wystarczy :D skoro ja już sobie zasłużyłam na taki przydomek a i dorobiłam się Wnuczki na forum, to wiesz, odmłodniej trochę ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...