Skocz do zawartości

Pióro kulkowe do 15 zł na koniec roku


Polecane posty

Witajcie,

Na koniec roku postanowiliśmy uczniom z biało czerwonym paskiem coś kupić i wybrałem dla nas pióro kulkowe. Tylko jest jeden problem - jest ograniczenie do 15 zł / pióro. Więcej zł na osobę być nie może, tyle pieniędzy jest przeznaczone. Pomożecie coś znaleźć?

Tomek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. Pióro wieczne odpada, bo w klasie tylko 3 osoby piszą piórami. Kulkowe są bardziej uniwersalne. Potrzebuję 11 sztuk, 10 chłopaków i 1 dziewczyna. Te Jinhao podobają mi się, co one mają w środku? International wejście czy jakiś własny tłoczek (przez kulkę? :lol:) Są jeszcze jakieś tanie pióra kulkowe z (ważne) opakowaniem? W sobotę zobaczę jeszcze w hurtowni w Szczecinie co mają ciekawego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, u mnie prawie pół klasy pisze piórami :)

Część Parkerami (zaskakujące, nie? :P), parę osób piórami różnymi :), no i kilka dziewczyn Lamami (a to już naprawdę mnie zaskoczyło :ph34r:)

Za 15 zł raczej nie złapiesz nic lepszego od Jinhao, tak przynajmniej myślę...

Edytowano przez skwercio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, u mnie prawie pół klasy pisze piórami :)

Część Parkerami (zaskakujące, nie? :P), parę osób piórami różnymi :), no i kilka dziewczyn Lamami (a to już naprawdę mnie zaskoczyło :ph34r:)

Za 15 zł raczej nie złapiesz nic lepszego od Jinhao, tak przynajmniej myślę...

To chyba jakaś szkoła dla elity elit. Pół klasy?! :w00t: Nie tylko Parkery?! :o Lamy nawet?! :blink: Szok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, V LO w Krakowie faktycznie do najgorszych nie należy... http://www.perspektywy.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=4428&Itemid=881 ;)

A co do tych Lam: pewnego razu na laborkach nie miałem akurat nic do roboty, to idę sobie wzdłuż jednego ze stołów i tak patrzę: O, Lamy! Idę dalej: O, znowu Lamy! Robię jeszcze krok: Co u licha ciężkiego, znowu Lamy!? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi, muszę się dowiedzieć czy w Arisie mają więcej (11) sztuk.

No, V LO w Krakowie faktycznie do najgorszych nie należy... http://www.perspekty...4428&Itemid=881 ;)

A co do tych Lam: pewnego razu na laborkach nie miałem akurat nic do roboty, to idę sobie wzdłuż jednego ze stołów i tak patrzę: O, Lamy! Idę dalej: O, znowu Lamy! Robię jeszcze krok: Co u licha ciężkiego, znowu Lamy!? :D

Pewnie kiedyś ktoś chciał być oryginalny :D BTW skwercio, bywasz na forum pwm.org.pl? Jest tam "skwarciu21", to ty? W profilu też masz modelarstwo w hobby wpisane ;)

Byłem też dzisiaj w kilku sklepach papierniczych w Szczecinie w poszukiwaniu piór i zaskakująco w każdym z tych sklepów był tylko Parker... :angry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę że ten jinhao będzie lepszy jakościowo niż Vector, gdyż sam takie pióro kulkowe posiadam jeszcze z czasów gimnazjum i wtedy wydawało mi się super. Teraz stwierdzam że jest duża lipa ;] Za to Jinhao pióro wieczne mnie pozytywnie zaskoczyło jakością wykonania. Pozdro

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BTW skwercio, bywasz na forum pwm.org.pl? Jest tam "skwarciu21", to ty? W profilu też masz modelarstwo w hobby wpisane ;)

Chyba się tam rejestrowałem, ale jako skwercio.

Na pewno za to nic tam nie pisałem.

Czasami bywam na www.modelwork.pl (też jako skwercio), ale ostatnio raczej mnie tam nie było...

Edytowano przez skwercio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się pozmieniało - dostaniemy długopisy, chyba Jottery. I tak sobie kupię później kulkowe B) Np. takiego Lamy Vista kulkowe + wieczne :wub:

Dzięki za pomoc ;)

Chyba się tam rejestrowałem, ale jako skwercio.

Na pewno za to nic tam nie pisałem.

Czasami bywam na www.modelwork.pl (też jako skwercio), ale ostatnio raczej mnie tam nie było...

A co kleisz? Jak bardzo zaawansowany jesteś? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kleję głównie pancerkę 1:72, czasem wejdzie 1:35 albo lotnictwo, jeszcze rzadziej nachodzi mnie idea zrobienia czegoś kartonowego, ale jeszcze żadnego kartonika nie skończyłem :)

Co do zaawansowania: sądząc po komentarzach na MW jestem zerem totalnym, ale ostatni swój model tam wstawiłem tak ze dwa lata temu, a ze swego ostatniego skończonego czołgu (T-34) jestem nieskromnie dumny :)

Warsztat mam spory, maluję aerkiem, ale jest to aerek za 5 dych podłączony do kompresora Pari, więc bez szaleństw :)

Teraz przekonuję rodzinkę do sprezentowania mi multiszlifierki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

×
×
  • Utwórz nowe...